Alte știri din fotbal
Echipa națională a plecat spre Istanbul » Mesajul celor de la FRF: „Încărcați cu...”
0
Cine dă gol cu Turcia? Preliminariile CM au arătat unde suferă „tricolorii”
0
Turcii atrag atenția: „Atenție la Lupul Bătrân! Geniul tactician are un plan clar ca să ne pună sub presiune”
0
Detalii din delegația lui Mircea Lucescu » Ce conțin cutiile metalice urcate în avionul ce duce „naționala” la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Presa din Africa, anunțul momentului: „Laurențiu Reghecampf va pleca de la Al-Hilal” » Ce a spus antrenorul
0
De ce a decis Liverpool să-l lase pe Salah să plece liber » Salariul colosal la care renunță egipteanul
0
Starul lui Manchester City poate juca cu Messi! Visul lui Beckham, tot mai aproape de realitate
0
Pleacă titularul lui Cristi Chivu?! MM Stoica a făcut anunțul în direct: „Știu sigur! Contract dublu în Turcia”
5
Lifestyle
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Conversația dintre Donald Trump și Benjamin Netanyahu care a declanșat ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
mariu nu ai nici un drept sa vb asa despre fetele de la valcea si cu atat mai putin de cele care evolueaza la echipa nationala pt k datorita lor romania a cucerit medalii...si uitat mai in trecut k sati amintesti ce au facut ele pt tara si dupaia vb....si nu vb de arbitraj si de hoti..pt k hotie mai mare la nivel de arbitraj nicaieri nu este mai mare ca in baia mare...dak nu crezi dupe din curiozitate la un meci de junioare si acolo sa vezi ce frumos castiga echipele baimarence cu arbitrii...
bai Marius...si daca ai avea dreptate...sa ii zici unei femei "prostituata" doar pentru ca esti frustrat e grav...si daca s-ar face de ras nationala sa ne bata chiar EAU cu vreo 70 de goluri tot nu ajungi sa folosesti cuvintele alea...daca ai avea o sora care sa joace la Oltchim sau o verisoara chiar cum te-ai simti sa citesti un comentariu cum e asta al tau? pana una alta "prostituatele" alea de zici tu de ele s-au calificat la o olimpiada...care e cea mai mare realizare a t
RUSINE VALCEA, ati castigat cu arbitrii la Baia Mare! fara cei 2 arbitrii hoti din iasi, "marea" echipa din valcea pierdea fara probleme la baia mare! dar vagaboandele de la oltchim, care spre rusinea lor mai joaca si la nationala (adica se fac ca joaca, de fapt sint niste prostituate ordinare) au fost ajutate de arbitrii! ati facut tara de ras la olimpiada de la beijing, acum vreti sa furati titlul de campioana fara sa aveti valoare! AFARA CU PROSTITUATELE ORDINARE DIN VALCEA DE LA NA
Pentru cine nu stie..recordul e detinul de Amariei cand a promovat U Cluj din B in A in ultimul meci al ei la U Cluj inainte sa plece la Oltchim, din 24 de goluri a dat 22.
Uite cine este suporter! Avocatul lui Ghita, purtatorul sau de cuvint sau chiar Ghita in persoana. Domnule suporter, cred ca ati vrut sa ne comunicati ca se va implica nu ca s-a implicat (asta stiam deja)
Uite cine este suporter! Avocatul lui Ghita, purtatorul sau de cuvint sau chiar Ghita in persoana. Domnule suporter, cred ca ati vrut sa ne comunicati ca se va implica nu ca s-a implicat (asta stiam ceva!!)
Recordul de goluri apartine Adinei Olariu. Intr-un meci Otelul - Astral Posta Calnau, aceasta a marcat 20 de goluri.
da...adevarat...la buzau se joaca cu inima....INIMA DIN PORTOFEL!!!!! LA CE CAPITOL E CEA MAI SARACA ECHIPA DIN BUZAU?IBFORMATI VA OAMENI BUNI...LA BUZAU SUNT SALARII DE PESTE 1500 DE EURO!!!!!!!!1DACA NICI ASTA NU MAI E SALARIU ATUNCI ..INFORMATI VA CA SUNT ECHIPE UNDE JUCATOARELE AU SALARIUL MAXIM DE 3 ORI MAI PUTIN CA JUCATOARELE DE LA BUZAU!!!!!!!!!!!!111
LA ZALAU ESTE CEA MAI TANARA ECHIPA DUPA SLATINA DIN CAMPIONAT,IAR ANTRENOR PRINCIPAL ESTE RADULESCU. TADICI SE OCUPA DE ORGANIZAREA CLUBULUI,LA ANTRENAMENTE NU AJUNGE DECAT DE 2-3 ORI PE SAPTAMANA, DAR SE V-A IMPLICA MAI MULT. SI ARBITRII S-AU IMPLICAT SERIOS IN VICTORIA BUZAULUI,DAR SI ZALAUL A RATAT MULT(5 ARUNCARI DE LA 7M, HOLHOS CEEA MAI SLABA JUCATOARE )
la Buzau se joaca cu inima.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.