Alte știri din fotbal
Filipe Coelho surprinde, după Craiova - Dinamo 2-1: „Cred că putem termina pe locurile 1, 2 sau 3”
2
Andrei Nicolescu, apel public după scandalul din Bănie: „Transmit un mesaj clar. Altfel vom plânge pe rând!”
1
Note GSP la Universitatea Craiova - Dinamo 2-1 » Nota 2 pentru asistent!
0
Fără gol la Dinamo, Pușcaș subliniază un aspect pozitiv: „Din ce în ce mai bine”
0
Știri din fotbal internațional
Gestul suprem făcut de Cristi Chivu pentru stafful său tehnic după ce Inter a câștigat titlul!
0
Imagini nebune din vestiarul lui Inter după titlu: Chivu și-a aruncat sacoul de antrenor și s-a descătușat!
0
Ce scrie presa din Italia despre performanța lui Chivu la Inter: „De la cea mai neagră noapte, la triumf”
0
Marotta jubilează: „Chivu are calități uriașe, trebuie să rămână mulți ani la Inter!”
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Cine a profitat de menținerea în insolvență timp de 17 ani a Remin Baia ...
Libertatea
Petreceri de 1 Mai pe litoral cu sticle de vin de 6.000 de lei și ciorbă de ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Cum a ajuns Europa un „vasal economic” al Statelor Unite: regulile stricte ...
Libertatea
O sa ramai acelasi om mic,macinat de propriile-i frustrari.Si fiindca esti femeie,e cu atat mai dureros pentru tine...
Comentariu festivist, așa cum ne obișnuim la noi, toate golurile „bucureștencelor” sunt însoțite de superlative și nici nu se pomenește de forma slabă a Cristinei Neagu sau a Bellei Gulden. Se subliniază cu obstinație că suntem pe primul loc, dar urmează două deplasări care ar putea arunca CSM pe locul al treilea, cu probleme în partida cu locul al doilea din cealaltă grupă. Toate declarațiile de după meciul cu rusoaicele au fost optimiste, rămâne să acceptăm că, deocamdată, mai este de muncit. Dacă linia de 9 metri nu merge, cum de n-a fost încercată măcar Bazaliu ?! Mai este timp până la partida cu unguroaicele, rămâne ca el să fie atent gospodărit.
Fara arbitrele franceze,nu ar fi castigat CSM-ul ! Sa dai doua eliminari foarte usoare in ultimile 4 minute spune totul.CSM nu a jucat de loc bine,in schimb Rostov a condus aproape intreaga partida! In grupa nu se stie ce se va intampla!! CSM 11 p.Győr 10 p. si Don 9 p.In ciuda faptului ca Győr are in continuare jumatatea echipei accidentata,acum recent si Nora Mörk a fost operata,este echipa care probabil va castiga grupa.Don si CSM va disputa locul 2.
prost organizata ultima faza de joc, cu om in plus s-au bagat singure in criza de timp si de optiuni.
Apoi azi tigroacele is matze lesinate... o barat
asa zice "amicul"google ...fara el esti praf(totusi e bine ca ai rabdare si stai si cauti)pt ca legat de meci am vazut ce ai retinut....iar daca tot zici de pretentii...poate povestesti numai cu amicii tai(chiar nu ma intereseaza postarile puerile)
Singurul cuplu feminin din lume care a lăsat o echipa sa joace in 8 jucători ultimele faze ale unui meci din campionatul Franței. Cuplu renumit pentru finala olimpica din 2012, acolo unde au trantit un final fe meci dintre Mine si Nor. Cuplul care a scos Rusia din cărți la masculin in 2017. Surorile Bonaventura sunt o rusine pentru acest sport. Dar ce pretenții sa am de la dumneata?
Tagroaice imblanzite de rusoaice !!
Cred ca vorbesti de liga nationala si nu de CL !!! In CL cele mai bune echipe sint ETO Győr in ciuda faptului ca jumatatea echipei este accidentata si Vardar !!
Nici o frustrare !! Donul a jucat mult peste CSM...arbitraj in favoarea tigroaicelor inblanzite du rusoaice !! Tactica gresita de daneza...Neagu slabuta...in rest o partida mediocra!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.