Alte știri din fotbal
Ședință printre macarale » Prezentare inedită în Superligă! Și mai urmează o surpriză
0
Nuno Campos, înaintea debutului oficial la Dinamo: „Vreau să adresez câteva cuvinte suporterilor noștri”
0
Denis Alibec și-a anunțat obiectivul după victoria cu Dinamo: „De ce nu?”
0
„M-a surprins!” » Căpitanul Cîrjan îi bate obrazul lui Gnahore: „Știam că nu vrea să joace la altă echipă în afară de Dinamo”
3
Știri din fotbal internațional
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
0
Argentina a trecut prin iad pentru a ajunge în semifinalele Mondialului » Lionel Scaloni e de acord cu faza care i-a înfuriat pe elvețieni: „Norocul a fost cu noi azi”
0
Selecționerul Elveției a scos cuțitele după eliminarea de la Mondial: „E devastat! Această regulă a distrus meciul”
0
Decizia care a dinamitat Argentina - Elveția » Gafa lui Embolo, sancționată de noua regulă VAR
0
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
S-a inventat arma care ne apără 100% de drone? Verdictul unui fost șef al ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
La atletism suntem mai departe de lumea a treia, iar la volei nu existam la nivel de echipa nationala. La handbal am ajuns sa contam doar in competitiile care nu conteaza.
Din ce pestera a fost adus crainicul salii? In viata mea nu am vazut un asemenea comportament la un meci de handbal. Iar de vuvuzele nu mai zic nimic, ramai surd daca esti al televizor, ce sa mai zic daca esti in sala.
Mai gesepistilor...prefer mult mai multe stiri despre tenis,handbal,volei,atletism etc decat *** despre fotbal...un sport in care ne aflam in lumea a 3a atat ca si nationala cat si ca echipe de club!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cristina Neagu si Simona Halep mândria României!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CSM Bucuresti o echipă se vis,cea mai bună echipă care a existat vreodată în România!!!
CSM Bucuresti mândria handbalului românesc!!!!
CAM Bucuresti mândria handbalului românesc!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.