Alte știri din fotbal
Fostul coleg al lui Gnahore la Dinamo, mesaj după ce francezul a semnat cu FCSB: „Este incredibil”
0
„Ioanițoaia la zi” » Directorul GSP crede într-o lovitură dată de Superliga: „Ar fi o performanță, după atâția ani”
4
Ordinul specific al lui Mihai Rotaru pentru noul sezon » Ce își propune Craiova
1
CFR Cluj a primit altă interdicție la transferuri » Patronul Varga: „O datorie despre care nu am știut”
6
Știri din fotbal internațional
Muralul lui Ferran Torres, vandalizat în Barcelona: „P*** Espanya!”
0
Scor-fluviu pentru Inter în primul amical al verii: s-au marcat 16 goluri
0
Rodrigo De Paul trimite săgeți: „Atâția au așteptat să cădem și au răspândit teoriile conspirației, dar noi...”
0
Fostul internațional german nu are milă de argentinieni: „I-aș suspenda un an! Inacceptabil”
0
Lifestyle
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
4
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
Femeie găsită la cerșit în scaun cu rotile, la câțiva metri de bolidul de ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru zboruri în UE: Bagajul de mână devine gratuit, iar ...
Libertatea
s-au bătut singure pe final de meci ... păcat ... mai valoroase individual decât cehoaicele dar nu mai bune ca şi echipă.
cu siguranta ne vom odihni ☺! E foarte greu sa ai pretentii doar cu Neagu si jumate de Buceschi! Am spus-o mereu: NU AVEM EXTREME , DELOC!!!! Astia din staff efectiv DORM!
Nationala e pretul "bucuratului de CSM".
dar cine a facut lotul si a adus vreo 5..turiste
Femeile ba miorule?! Pai fara ele nu contam ba in sport! la masculine suntem PRAF !!!
Au stors OPINCA cehoaicele!!!!Acum ce o sa mai scrieti *** de doi bani!!!Ca e de vina Ambros???ca e strain???ca der ce nu a luat pe cine trebuia???Asa ati facut si cu Daum!!!Din drogat nu l-ati scos!!!IParadoxal in prezent natioanala e condusa de un drogat Mutu si un *** Contra!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu e problema o să le odihnim pentru următorul meci.Cum am făcut cu.Franta și astfel le-am scos din ritm.Metehna românească eu zic să ne odihnim toți până în 2018.
Iar au inceput romanii cu blasfemiile la adresa sportivilor nostri. Ce ati patit, boss? V-au scos de la pariuri? Asa e in sport. Se mai intampla surprize. Sunt vreo 8 fete care au fost debutante la acest turneu. Mai moale cu injuriile si criticile, suporteri de ocazie ce sunteti. :)
Aparare nu am avut ,portari nu am avut.Cum era Hutupan si Ungureanu nu o sa mai avem.
Fetelor, imi pare foarte rau ca TREBUIE sa va spun !!! Sunteti niste *** !!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.