Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Al treilea gol în Ararat Armenia - Celje, meci important pentru Craiova
0
Darius Olaru, TITULAR în Union SG - Bodo/Glimt, turul 3 preliminar din Liga Campionilor
1
Nottingham Forest vrea un jucător de la Manchester City! Care e suma de transfer
0
Florinel Coman a revenit în România!
1
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
martin nu a fost nici el inspirat...poate cu zamfir de la inceput..zamfirescu,dedu..dar asta e tb sa recunoastem au fost peste noi ca valoare..astazi
*** de agramat. si imi zice mie ca nu stiu limba romana! tu ai inceput cu jignirile. pentru ce? ca am zis ca in handbalul feminin se fac multe erori. asa este, ***, nu trebuie sa te oftici. si nu trebuie sa fiu specialist ca sa am o opinie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
lasa-ma sa te contrazic, hanbalul este un joc in care mentalul iti castiga meciurile importante si trofeele. forta au toti. uite-te la Romania ce diferenta intre meciul cu Ungaria de exemplu si cel cu Danemarca. si cu norvegia am jucat infinit mai bine. Dar acum ca s-a pus un pic de presiune fetele au cedat fizic, arunca doar la brate, cred ca ma jucat jumate de repriza in superioritate si tot ne-au dat mai mutle goluri danezele.
Absolut incredibil de ridicol. La cat de mult prelungesc atacurile, Ungureanu dupa ce primeste gol mai intai lasa capul pe spate 10 secunde, ii mai trebuie 5 secunde sa culeaga mingea, alte 5 sa ajunga mingea la jumatate, nu ai cum sa nubte indoiesti de dorinta lor de calificare. Extremel varza total, numai aruncari moi, in portar. Aruncarile de la 8-9 m toate sus...una nu am vazut cu podeaua. De ce naiba tine atat de mult un atac al nostru, in conditiile in care suntem condusi? Ai putea spune ca e pana de idei, dar macar repune naibii mingea aia.
Se poate,dar sa o scoata pe Parvut,ca tot greseste.
fetele au asteptat totul de la neagu...si am pierdut
Nu știi nici românește să vorbești, dar înjuri ca un penibil! Dispari, tristule!Mi-e silă de români ca tine! Faceți umbră pământului degeaba!
Intotdeauna am pierdut in stilul acesta, ne umflam in pene, apoi urmeaza desumflarea si scuzele de rigoare. Nu am fost concentrate la maxim, am prins o zi proasta, si-au dorit mai mult, etc...
Un 7 m clar,dar gata incep arbitri
de la Gruia, Gatu, Penu, Radu Voina, handbalul e un sport bazat pe forta jucat de robocopi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.