Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
3
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
4
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
și umoruri
Se intampla ca Vipers castiga cupa. Aveau mai multe goluri marcate in deplasare. Din fericire... A fost un final ciudat, dar foarte potrivit pe CSm care a terminat benzina din min 25. In aceste 5 minute s-au amrcat 4 goluri, cate 2 de fiecare. S-a mentinut diferenta de 5 goluri, exact cat sa castige cupa cele de la Craiova. Dar Ce sanse au avut norvegiencele pe final.. Plus doua decizii ciudate ale arbitrelor, un atac oprit nu se stie pentru ce, si un eventual 7 m nedat la o actiune cu sut parat de dumanska, prin min 28. Plus ciudatenia de final, cu block out la pasare din 9 m, cand mai erau cateva secunde. In fine, cu noroc, dar norocul si l-au facut in R 1 cand au avut si 9 goluri avans. Sincer, am vazut meciul tur si nu le-am creditat pe romance cu victoria, nicicum sa castige la minim 4 sau 5 goluri (dupa caz). Asta e, felicitari si iar felicitari.
Pai da ... nu omoruri ... amoruri !!!
Salut Bade ! Sa dea cel de SUS ca umanitatea sa ajunga in Ro asa cume in VESTUL civilizat . Aici daca te operezi intri direct pe disability program . Primesti luna in jur de 1500 de dolari , medicamente gratuite aia, aia.
păi era vorba că stă toată lumea cuminte
Si aveam si felinare rosii pe ulita :)))) ... pana sa le aduca rusii pe ale lor !!! :)))
Pai occidentul m-a schimbat complet . Sunt roman occidental. Ca sa devii ca mine trebuie sa traiesti minimum 25 de ani sa cunosti cam totul inclusiv socialul .
emigrau olandezii la noi să lege la vie, să culeagă merele, să stea de pază la cazanul de țuică etc
Așa este. Până și în Miorița, doi ciobani incapabili să suporte poziția de vicecampioni, îl omoară pe cel "cu oi mai multe, mândre și cornute, și cai învățați, și câini mai bărbați". Cum ziceai, "răutate animalică"...
Acum sa stam stramb si sa judecam drept ! : Cum arata umanitatea daca toate popoarele stateau in peticul lor ?? . Daca niciun om nu sarea parleazul la veciunul lui pentru un mar, petrol sau diamant ??? ... Sta in natura umana sa fie un pradator ...genetic suntem programati sa fim agresivi . Lupta pentru supravietuire este dusa din pacate la momentul cand omul face rau omului !!! . Nu caut scuze popoarelor agresive , chiar imi displace violenta ...dar cum am spus , din pacate suntem "setati" sa fim violenti . Sper ca umanitatea sa piarda candva rautatea animalica ... Noi nu vom stii niciodata, daca .....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.