Alte știri din fotbal
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
1
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Deschidere de scor rapidă!
0
Patronul lui Sepsi a anunțat ce jucător vrea să transfere: „Avem nevoie”
0
Din Liga Campionilor, în Ardeal » Universitatea Cluj a prezentat transferul cu care atacă play-off-ul
0
Știri din fotbal internațional
Marius Niculae a înscris în poarta lui Fenerbahce în 2012, iar acum a analizat prestația celor de la FCSB contra turcilor: „N-au tot două picioare și două mâini?”
0
Cât costă viața unui fotbalist » Despăgubirea pe care spitalul trebuie s-o achite familiei lui Davide Astori
0
Cristi Chivu a reacționat după tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Avertismentul lansat
0
Apariție de „gradul zero” la FCSB - Fenerbahce! » Fratele președintelui Erdoğan, prezență discretă pe Arena Națională
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Era evident dupa cum i-a alunecat genunchiul si dupa mimica fetei. In asa hal urli doar cand ti se rupe ligamentul. Eu unul, nu cred ca mai poti face performanta cu ambele picioare ligamentoplastiate + meniscectomie. E prea mult, dar poate, cine stie...
6 luni de stat, leafa merge, contribuabilul plateste functionarul public cristina neagu.
Nu e adevarat sa stii, s-au mai rupt ligamente si se revine, va stii ea sa revina..
Foarte nashpa! Pacat ca s-a ales cu o asemenea accidentare. Iti tinem pumnii sa te faci bine cat mai repede. Hai Cristina, Hai Romania! Bafta si faceti ce puteti!
Mi se rupe inima pentru ea. Cu toate progresele din medicina sportiva rarisim revine un sportiv la capacitatea de dinainte de ruptura ligamentelor la genunchi.
Pentru mine Cristina Neagu e singurul sportiv din care Romania care na face sa o urmaresc de fiecare data cu sufletul la gura si ma face sa fiu mandru ca sunt Roman.. Singurul sportiv!!!
Ooo Dumnezeule, imi pare nespus de rau de accidentarea ei, tot ce important acum e sa nu fie nimic grav care sa necesite operatie.
Verdictul medicilor a fost unul crunt pentru Neagu: ruptura de ligamente incrucisate. Neagu va lipsi cel putin sase luni dupa o asemenea accidentare. De pe alt site. Pacat...imi pare tare rau pt ea
Bai ce jurnalisti ... aia si`a rupt genunchiul saraca, si voi in 3/4 din articol va laudati ce profesionisti sunteti voi (lol) si cum ati baut ceai in tramvai. O mai si intrebati cum a trait ultimele minute, mai bine intrebati inainte pe cineva cat doare accidentarea aia si ce chef de viata mai ai in urmatoarele ore, nu minute.
e prea mare diferenta dintre romania si rusia, din pacate....era mare si cu Neagu, darmite fara ea..preconizez o victorie +8 pentru rusia...din pacate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.