Alte știri din fotbal
Dinamo și-a stabilit deja prima țintă în perioada de mercato din vară
0
În ce condiții poate prelungi contractul titularul incontestabil al lui Dinamo
3
Inamicul lui Sorin Cârțu arbitrează Dinamo - Universitatea Craiova
5
Ilie Drăgan, atac frontal: „Lui Burleanu îi este frică să meargă la TAS! Și mai este și mincinos!”
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona se distanțează în fruntea campionatului » Ionuț Radu a fost învins doar din penalty, fază la care Yamal s-a accidentat
0
Cristi Chivu și-a aflat adversara din finala Cupei Italiei, după o partidă NEBUNĂ, cu două goluri anulate și 6 penalty-uri ratate
0
Șah la titlu?! City o retrogradează pe Burnley și e LIDER în Premier League » Clasament nebun
2
Neymar, achitat în procesul legat de transferul la Barcelona
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Cine sunt cei 6 miniștri PSD care pleacă de la Palatul Victoria
Libertatea
Aventurile unui pompier cu doua prostituate. Lipsa erecției l-a adus în ...
Adevărul
Dan Șucu intervine în scandalul din politica românească » Ce solicită ...
GSP SPECIAL
Bătaie la Aeroportul Băneasa după un zbor Germania-România: conflict ...
Libertatea
,,))))))))))
nici un roman adevarat nu cred ca ar vrea sa vada acele poze
moralul, rahat... da tadici cu ele pe jos, de le dispare orice moral la meciul urmator :) fetele astea joaca speriate. astazi au jucat bine. s-au aparat SENZATIONAL! au ratat mai putin de la 7 m. de fapt, cu germania au fost 5 sau 6 de 7 metri ratate. acum am fi fost castigatorii grupei daca nu le ratam.
Cel mai bun raspuns la reactia lor,daca a fost adevarata este ca le-am tabacit fundurile :)))))
bineeeeeeeee maaaaaaaaaaaaaa
romania este o echipa de moral. daca au batut ungaria, se vor simti mai sigure pe ele, mai puternice. si vor juca foarte aproape de nivelul lor maxim. astfel incat eu cred ca vor invinge cehia si vor termina cu 8 p grupa ! asta e marele castig al acestui meci formidabil: moralul !
e sandra zacsik aia buna rau e m frumoasa ca gorbiczComentariul tău...
hehehe, pai or fi venit mai multi sa isi vada rivalii la titlu :))
pe un alt site de sport a aparut informatia de mai jos Moment dezgustător la România - Ungaria! FOTO: Reacţia maghiarilor la imnul României de ce nu scrieti nimic despre asta, bravo fetelor multumim prin victoria voastra ati inchis gura nulitatilor de mai sus care si-au batut joc avind acea reactie
MIsulica, nu persista in pr@stie ! Tu nu ai vazut meciul, ai sa -ti spun cum a stat treaba : in time-outul precedent Tadici le-a spus, nu mai avem nevoie de al treilea Time-out, ne ducem acum la 3 goluri, pricepi ? Dupa ce aveam 3 goluri am ratat un atac si unguroaicele au marcat imediat, si a cerut time-out, pricepi ? Sper ca te-am lamurit !!! Daca mai insisti o sa cred ca esti Radu Voina !!! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.