Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » S-a marcat primul gol al serii
0
Zlatan Ibrahimovic, după controversa de la Mondial: „Au furat visul unei națiuni”
1
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Răvășitor! Soția fotbalistului Hector Bello a murit pentru a-și salva bebelușul la cutremurul din Venezuela: „Cum să-i explic că nu am fost acolo și nu am făcut nimic?!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
din pacate cu infrasctructura stam jenant de prost. Cu salile stam mult mai prost decat cu stadioanele raportat la europa.
În spatele Sălii Traian sunt Arenele Romane. Structura e deja făcută, atât pentru teren (are spaţiu de handbal omologabil + spaţiile cerute împrejurul terenului) cât şi pentru tribune. Construcţia pare solidă, iar dacă se foloseşte şi terenul mic din arene, spaţiul ar putea găzdui 4000-5000 de oameni. Faceţi studiile! La urma urmei nu pierdeţi nimic, ba chiar se poate câştiga o sală nouă cu bani puţini. Ideea a mai fost vehiculată acum 5 ani, dar s-a renunţat din nu şt
pai dc sa dea bani pentru o sala cand pot da bani pe dezapezire si asfalt ca doar acolo pot sa scoata cateva milioane de euro. pe timpu lu ceausescu dc nu se stricau strazile ca si atunci erea iarna mai grea ca acum. de exemplu la mn la tara e drum facut in 86 si are cateva gropi da foarte putinesi mult mai mici ca pe strazile care si tot repara an de an
daca vor de ce nu isi fac??
Lasa,,,ca MTS mai bine face scene pentru diferite paranghelii gen 2 Mai ca sa se imbogateasca VUITOANCELE si PARVENITII. Nu cred ca o sa vedem la Valcea o sala de dimensiunile Polivalentei din Buc. Poate doar sa mai faca Tiriac un pariu cu vreun ministru si sa-i dea in schimb un elicopter pt realizare.
Domnul Vioara (cititi Gavrilescu) a omis sa spuna ca vrea o alta sala la Rm. Valcea. Sala sporturilor din Bucuresti are o capacitate mai mare decat cea de la Valcea. De ce n-a jucat aici ? Va spun eu: in Bucuresti sala ramanea aproape goala. Ar fi venit cateva stute de valceni si cateva sute de bucuresteni. Cererea domnului Vioara (nu are gat)este indreptatita, dar nu-mi place ca nu face cererea completa, o ia pe cai indirecte si ocolitoare.
Mai conteaza oare cateva zeci de milioane in plus pt constructia unei sali de sport mult mai spatioase in Rm Valcea,eu nu cred ca statul nu poate ajuta macar cu concesionarea unui teren mai mare pe care sa se construiasca aceasta sala.Variante exista dar trebuie sa mai existe si interes din partea autoritailor. Oricum, felicitari OLTCHIMULUI pt sprijinul care-l ofera echipei ,in sustinerea performantei chiar si fara ajutor din partea statului roman .
eeee...e 55 mil de caca un km de autostrada....e vreo 9 milioane....dar tot prea mult cand in croatia este vreo 3 jumate sau 4 mil.....totusi...ar trebui si patronul sa investeasca nu numai statul...pentru ca de ceea ce construieste statul profita in timp mogulii mancami-as pooo.laaa....asa...ce este privat este mai sanatos...
pt. ca.calau. tu nu ai auzit ca in romania e 55 mil euro un km de autostrada?? o sala superperformanta de 6000 locuri nu ar costa mai mult de 15 mil. dar daca se construieste una asemanatoare cu "podravka vegeta" e mult mai ieftina. aici mai e vorba si de dezvoltarea turismului. oltchim a facut mai multa publicitate in 3 ani decat ar putea sa faca udrea in 15 vieti
Paule dak nu stii la VL chiar e un "centru de execelenta pt junioare"...singura problema ar fii o sala mult mai mare....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.