Alte știri din fotbal
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
11
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
2
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură în mercato! S-a filmat pe Emirates și a anunțat că semnează în Superliga: „Abia aștept”
0
Luis Enrique a „explodat” după PSG - Newcastle: „Uitați-vă împotriva cui am jucat. Catastrofă!”
0
Guardiola a urmărit din vestiar calificarea lui Mourinho: „De ce urci?! Stai în poartă!”
0
Direct în istorie! Performanța uluitoare reușită de Virgil van Dijk în Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
Cica s-a 'ciocnit de Simicu"?! Cum poti sa scrii asa ceva numai pentru ca s-a sccidentat unul de-al lor?! A fost lovit de Simicu, lovitura pentru care Simicu merita cartonas rosu (la cum a venit, cu cotul in fata, sarind practic pe aparator, cotul nu era pentru protectia sa ci pentru o lovitura aplicata adversarului.) Dupa , degeaba regreta. Ar fi bine pentru Simicu sa se calmeze pentru ca nu-i la prima brutalitate.
BRAVO baietii !
Am fost in sala la acest joc si am vazut viitorul si prezentul echipei Nationale :Şimicu - 10, Sadoveac - 6, Toma - 5, Csepreghi - 3, Novanc - 1, Buricea - 1,Popescu,Stanescu,Cristescu,Somlea si Vonko Sundovski viitorul antrenor al echipei nationale a Romaniei .
Jos palaria pentru Simicu!
Omule, sunt ca si calificati in semifinalele Cupei EHF! E ca si cum o formatie de fotbal din Romania ar ajunge in semifinalele Ligii Europa. Doar ca aici se joaca Final 4. Felicitari, baieti! Lugi a castigat grupa anterior si a invins tur-retur o echipa germana.
Anunta Mediafax!????? Sunteti "profesionisti", nu ma mai mira nimic!!!! Felicitari HCM, multumim GSP pentru o prezentare superba a meciului. E doar o victorie la zece goluri in sferturile de finala EHF, dar printre atatea evenimente importante pe care le aveti de prezentat, nu ati reusit sa preluati decat o stire de pe Mediafax!!!! Toti iubitorii de sport si performanta in sport ar trebui sa luam atitudine fata de nepasarea acestor redactori sportivi( ar trebui sa fiti numiti doar redactori fotbalistici) , reprezentati totusi cel mai bun ziar sportiv din Romania, cred!!!
au jucat aproape fara greseala, baietii lui Zvonko Shundovski ! in afara catorva ratari ... singur cu portaru ale lui Vujadinović si 2 aruncari de la 7 metri ratate ,a fost un meci la discretia baietilor de la HCM Constanta ! US Final 4 Berlin !
Bai, baieti, ce-aveti cu incredibilul asta, mai? unde gasiti voi atatea lucruri incredibile? Da' o eclipsa totala de soare, care e mai rara decat o victorie in cupa ehf, in sferturi (!), nu e incredibila? Sau un rahat in mijlocul strazii? Tot asa, mai rar. E un rahat incredibil, nu? La lb. si lit. romana va uitati la fotbal, cred, si la interviu, tot unu' incredibil v-a angajat. Incredibil de inginer; sau, spiruharetist ascuns.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.