Alte știri din fotbal
Și-a găsit cu greu cuvintele, după retrogradare: „Zero barat, asta merităm!”
0
„Să NU mai călcați în Sibiu!” » Imagini nemaivăzute la Voluntari: ce s-a întâmplat după promovare și cum a fost surprins Dorinel Munteanu
4
Verdictul specialistului după scandalul de arbitraj de la barajul Voluntari - Hermannstadt
0
„Apostolul” retrogradării! Jucătorul lui Hermannstadt a picat a treia oară în ultimele 3 sezoane
2
Știri din fotbal internațional
Marcelo Bielsa a explicat de ce l-a lăsat acasă pe Luis Suarez: „I-am vrut pe ei la Cupa Mondială”
0
Crede că tragedia lui Diogo Jota îi va ajuta să câștige Mondialul: „Forță suplimentară”
0
Africa de Sud a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Decizia în privința lui Siyabonga Ngezana
1
Lotul Iranului pentru Campionatul Mondial » O vedetă e OUT dintr-un motiv incredibil
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
30
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
5
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Câți bani scot românii din buzunar pentru o vacanță de lux în Bulgaria. ...
Libertatea
O fată de 15 ani a fost omorâtă după ce a refuzat să se mărite cu un văr. ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Cristian Mungiu, după al doilea Palme d’Or: „Statul datorează 130.000.000 ...
Libertatea
Demisia! Mâine la prima ora!
Lăsați-i fraților să cânte ce vor ei după meci, atât timp cât pe teren dau totul și transpiră pentru România. E adevărat că meciul s-a terminat 4-2 pentru unguri, dar spuneți-mi voi un sport la care nu ne bat. Eu zic să nu ne agităm c-au cântat, ar trebui poate să ne gândim de ce etnicii români nu mai merg la hochei. Și de ce n-avem o rețea de patinoare în toată țara?! Dacă noi avem patinoare cu precădere în Harghita și Covasna, nu credeți că e normal să ne așteptăm la un nr mare de jucători etnici maghiari? Să nu ne inflămăm prea tare, zic, fiindcă ajungem în felul ăsta să suflăm în ciorba partidelor politice. Astea sunt fix genul de faze care promovate “suficient” ajung să aducă voturi partidelor, fie ca vorbim de UDMR, aur sau PSD. De fiecare dată când am vizitat zonele alea, am văzut că românii trăiesc în pace și armonie cu maghiarii. Am tot respectul pentru frații maghiari, însă agenda ministrului Novak e una cel puțin dubioasă. Urmărindu-l pe fb o să înțelegeți de ce zic asta. Ai crede că e de fapt ministru în Guv VK Orban.
Pai nici nu trebuia sa stie, el doar trebuia sa repete. Nu a vrut. *** imnul Romaniei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vai de viata mea....asta nu te sfideaza...pur si simplu nu stie imnul tarii pe care o reprezinta ca ministru...!...si asta se ocupa de sport...cea mai importanta unealta de educatie a tineretului unei tari...! domane fereste ce am ajuns...
Dupa tot "scandalul" asta ma vine si cu cravata verde in semn de sfidare la adresa poporului roman!!!
Oh da, să jucăm cartea patriotică :)) Mai *** decât noi românii nu cred să existe altă nație în Europa. UDMR-ul nu avea cum să ajungă la guvernare fără aportul partidelor românești. Vă amintiți cum Dragnea și ceilalți pesediști au invitat UDMR-ul la guvernare în 2016, deși nu aveau nevoie de udmr-iști pentru că aveau o super majoritate parlamentară (între 45 și 50% a avut atunci Pesedeaua la parlamentare)? Sigur, a juca această carte puturoasă a naționalismului închipuit, pe care o încearcă Bucura prin postarea sa, poate prinde la proști sau la ăia care nu au trăit în comunități multiconfesionale și multietnice, însă românii ar trebui să se gândească acum la problemele cu adevărat stringente din țară: inflație de 15%, care va ajunge către 20% la finalul anului, salariile mici, mizerabile, lipsa infrastructurii (care ne plasează pe primul loc în UE la morți în accidente rutiere la 100.000 de persoane), lipsa spitalelor moderne în care să nu mori din cauza diferitelor infecții, lipsa unui sistem educațional/de învățământ adaptat vremurilor pe care le trăim.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vai de noi,,,daca un ministru al Romaniei nu doreste ,nu stie imnul si mai si rade sfidator ,atunci ne meritam soarta!TREZI-TI-VA!!!
Așa ne trebuie , am permis tuturor *** sa ajungă in fruntea țării și sa ne stabilească noua viitorul !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Infantilisme. Nu tebuie sa cerem ungurilor sa iubeasca Romania, nici macar sa stie romaneste, cu atat mai putin sa stie imnul. Sa respecte legile, statul si insemnele. Si punct. Daca un ungur care reprezinta Romania e mulces in timpul imnului, e in regula. Problema la hochei a fost ca au profitat de numele Romania sa promoveze agenda lor autonomista la o competitie internationala. Singurul imn care putea fi cantat in contextul ala era ala romanesc. Si da, trebuie sa existe represalii.
demisia tuturor anti ROMANILOR din guvernul ROMANIEI!!!!!da.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.