Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
aaa si ca sa nu aud comentarii ulterioare. daca is cfr-ist nu inseamna ca trebuie sa-i suport pe ungurii nationalisti din tinutu secuiesc
si ma intreb cum de mihai georgescu nu e convocat la nationala. Oare chiar numai ungurii stiu sa joace hochei, sau federatia convoaca dupa etnii?
Invata sa scrii, analfabetule! Si inca ceva: la HANDBAL e HCM-ul la putere, la rugby Baia Mare, la baschet Clujul si Ploiestiul fac legea... Asa ca nu te mai da tu rotund, agramatule!
hai sa te aduc cu picioarele pe pamant...ma handbal steaua este pe ultimul loc, este ca si retrogradata,Dinamo este pe locul 3,la baschet nu aveti echipa,Dinamo este in prima liga..la Volei suntem pe 4 voi pe 7,la volei feminin suntem pe 3,voi nu aveti echipa,la hochei ati avut noroc ca in ultima vreme nu mai prindeti nici finala;...dar sa mai castigati si trofeul(ca sa nu mai zic ca sunteti pe 7 in campionat in afara play-off-ului),la rugby in ultima vreme sunteti mai buni ca noi...dar va umileste Biaia-Mare pe unde va prinde..iar la fotbal sunteti pe 4 noi pe 1....sunteti cei mai buni in toate sporturile,felicitari! noi va dominam la toate sporturile mai putin hochei si rugby..
cei care comenteaza n-au nicio treaba cu hochei-ul stiu ca voi credeti ca toate finalele sunt Miercurea Ciuc-steaua dar daca citeati articolul(ca nu cred ca va uiatti voi la un sport atat de putin mediatizat)vedeati ca este vorba de Corona Brasov-steaua(Corona ne fiind o echipa de bozgori) si oricum steaua a avut noroc ca Corona i-a eliminat pe cei de la Miercurea Ciuc ca altfel le dadea 10-0 la stelisti ca si acum o spatamana in campionat.Vreau sa va felicit pentru articol,dar am si yo o intrevare,daca invingea Corona mai scriati vre un articol?nu cred...
STEUAUA peste TOT
Afara cu ungurii din tara...au acaparat si Brasovul acum?
steaua este si va ramane cea mai buna echipa din romania, indiferent daca sportul se numeste hochei, fotbal, baschet, hambal sau rugby :x
ungurii va bat unda va prind cu steaua voastra....
Echipele din Tinut sunt cele din Ciuc si Sf Gheorghe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.