Alte știri din fotbal
Oficialul din Bănie, acid cu Voluntariul: „Le mulțumim că nu au ținut cont de cererea noastră. Vor avea probleme”
0
Note GSP la Universitatea Craiova - FC Voluntari: „Și-a făcut ghem echipa. Face umbră fotbalului, nota 2!”
1
Concluziile lui Filipe Coelho, după 3-1 cu Voluntari. De ce spune: „Nu e stilul meu”
0
„Problema este la noi” » Ce simte Florin Pîrvu că trebuie să facă Voluntariul, după al treilea eșec consecutiv
0
Știri din fotbal internațional
Dramă târzie: Liverpool se salvează în minutul 90+9, după ce a fost condusă aproape tot meciul de „coțofenele” lui Jaissle
1
Julian Alvarez, în război cu fanii lui Atletico în primul meci al sezonului! Ce a făcut la final
0
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
1
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Aia nu sunt jucatori! Sunt niste gunoaie!! Ia-le si duceti-va invartindu-va!!!
Domnule Barna, va rugam plecati!!! Impreuna cu toata echipa. O astfel de echipa nu merite sa reprezinte Romania. Preferam sa nu avem hochei sau sa jucam in ultima liga. Va rugam insistent, plecati!!!!!
sa pleci si sa mai vii cand te voi chema eu..mai sluga ordinara..de fapt fraierul asta e un nimeni in spatele lui e bagabontul ala de barbat al Nicoletei Luciu si gasca lui din Harghita care fac legea la FRH..ala la olimpiada de la Vancuver si-a facut rost la cererea FRH de un loc de comentator la meciurile de hochei..si a mers in Canada pe banii federatiei ,milionarul piulii
drum bun sa revii cind te chem eu boanghina spurcata
pleaca f u tuti mortzi matii de ji godie ordinara..zici ca suntem buricul pamantului la hochei si fara nu mai putem sa traim..
DACA STATUL NU IA MASURI ,NOI SANTEM ZERO ,SAI F-U-T PE TOTI UNGURI IN CILI-SOR
de urgenta trebuie sa-si ia jucatorii si sa plece ! cum mai are tupeu sa zica ca trebuie sa apreciem rezultatele echipei nationale cind acei jucatori nu se considera a forma echipa nationala a Romaniei si cind fac revendicari politice de genul celei de mai sus. Desfiintare de urgenta a acestei echipe sau retragerea insemnelor Romaniei. Mai bine nu mai avem in veci echipe de hochei decit ifose unguresti de doi bani.
da, pleaca-n pyzzzda matii si nu te mai fwta grija de noi, ca ne descurcam,stai linistit !!!
Noi va tot zicem de 100 de ani sa plecati , numa acuma vad ca v-ati prins
Drum bun, cale batuta. Deja avem lacrimi in ochi. :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.