Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Coercitia e obligarea de catre autoritati a unui om sa faca ceva ... Ori democratia e total opus , adica omul e liber fara constrangeri sa faca ce vrea el ... sa vorbeasca ce limba vrea , sa injure pe cine vrea , sa scrie despre cine vrea ... chiar si sa nu isi plateasca taxele daca nu vrea
Auzi bre stersule la creier. Poate vin cu toti reprezentatii din toate judetele cu toate steagurile lor si vi le bagam pe gat, sa mai fluturati voi steagul secuiesc la pastele cailor..... de t.ig.ani unguri ce sunteti. Si credema chiar Moldovenii o vor face cu cea mai mare placere, de va baga steagul lui Stefan Cel Mare cu tot cu statuie oriunde vreti voi. Inainte de razboaie si dupa mureati de foame, in Ungaria nu ati fugit dupa munca si mancare dar ati venit la Bucuresti, Suceava, Timisoara si Brasov sa munciti si sa mancati. Nu va este rusine!!!!
Are you serious!?
Ba in Ucraina daca vrea Putin iese cu razboi interetnic oricind si oriunde pe acel teritoriu . Rusii sunt mult mai puternici decit Nato in acea zona dar nu cred ca rusul e ta/mpit sa fac asta ! Oricum probabil ca unele regiuni din sud vor copia modelul Transnistria pentru urmatorii 50 de ani ,
Alooo,coercitia presupune interventia unui organ abilitat in cazul in care nu respecti normele legale respective,generic vorbind.
Bai inteligenta accelerata,insemnele nationale sunt instigatoare in tara ta?????
Eu sunt român și nu mi-e rușine s-o spun. Nu am mai vorbit în limba română de multi ani. :)))))))))))))))))))))) ______ Mure la toate boanghinele din Gruia, clubul sintetic al mafiei politice maghiare CeFuRă Kolozsvari Vasutas Sport Club va rupem capul la voi acasa peste doua etape.
Suntem o tara democrata si totusi principiul coercitiei nu se aplica nici macar in Ucraina de ex ... Coercitia ar duce la epurare etnica practic
in sala aia trebuiau sa fie mascatii nu la un meci de acu cativa ani sportu-dinamo unde erau vreo 3-4 suporteri ai sportului si vreo suta- doua ai lui dinamo.... si normal sa iasa marlanii aia cocosati din sala...
”Eu sunt maghiar si nu mi-e rusine s-o spun........Nu am mai vorbit in maghiara de multi ani si nici nu o voi face aici , in Romania.” ?????????????????? Hai bre si vrei sa si te credem?! :)))))))))) Doar c.e.a.n.g.a.i.i. nu vorbesc maghiara pt ca de fapt nu sunt maghiari. Ai si contul Alpin?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.