Alte știri din fotbal
Atacant pentru Dinamo?! » Andrei Nicolescu a pus ochii pe jucătorul rivalei din Superliga: „Nu-l știam atât de puternic”
0
CFR Cluj - U Cluj, derby în Ardeal pentru play-off-ul Superligii. Nistor a redus din diferență
9
Andrei Nicolescu, anunț-bombă pentru Dinamo: „Am făcut eforturi inimaginabile”
3
„E incredibil!” » Robert Ilyeș, șocat după duelul cu UTA: „De foarte mult timp nu am mai văzut”
0
Știri din fotbal internațional
Al doilea meci amânat în La Liga » Sevilla - Girona a fost reprogramat
0
Arsenal, victorie fără mari emoții și un nou pas către titlul în Premier League
0
Barcelona n-a stat la discuții cu Mallorca și își consolidează poziția de lider în La Liga
0
Genoa - Napoli » Ce meci! 4 goluri după 57 de minute
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
la Beijing , dragulescu a intrat cu cele mai mari note la sol si la sarituri si a ratat amandoua finalale, nu va amintiti?? si au trecut 4 ani si o accidentare serioasa alui Marian. La sol pe 7 si la sarituri pe 4.Dupa Londra in 2009 Marian nu prea a mai contat. Flavius a fost singurul din echipa care s-a mai calificat la mondiale in finale la individual si pe aparate. La europene in 2008, argint pe echipe, fara Marian, in 2009, Flavius argint la sarituri, Marian lipsa, 2010, flavius bronz la sarituri, Marian lipsa, 2011 flavius argint individual, aur la sol si 2012 bronz la echipe, aur la sarituri. Marian nu a mai fost in echipa din 2009. Este corect sa mearga la JO Dragulescu???
cand a luat medalia de aur la europene, acum 2 luni, a fost bine?? ati urmarit concursul de calificare?? ati vazut concursul din calificari? a fost singurul care a evoluat la toate cele 6 aparate si a luat notele cele mai mari din echipa Romaniei la sol si sarituri, unde s-a si calificat pentru finala. La sol are a treia nota si la sarituri are a sasea nota. Nu pe el l-au luat in echipa in locul lui Dragulescu. Imi pare rau pentru Marian, dar ar fi bine sa recunoasca ca la ultimele concursuri a fost slab, slab.Marian este un mare campion dar nu din cauza lui Flavius a ramas acasa ci pentru ca federatia nu l-a mai vrut. Va rog sa urmariti concursul de gimnastica, este de un inalt nivel.
L-au lasa acasa pe Dragulescu ca sa-i faca loc lui , ...si rasplata ???? asta e....bravo FRG si smecherilor care o conduc ...l-as suspenda 5 ani din activitatea sportiva ....ptr el nu exista onoare sau spirit olimpic ...
UN LAS
de ce te-ai mai dus mai baiete acolo?!! stii deviza olimpiadei? "important este sa participi" SPER,SI AR FI NORMAL,SA FII EXCLUS DIN LOTUL ROMANIEI RUSINE SA-TI FIE tie si celor ce se fac partasi RUSINE Asta ce sanse avea mai "sportivule" de doi bani. ://ro.stiri.yahoo.com/emotionant-omul-care-alearga-fara-picioare-vrut-sa-182800925oly.html
nu vreau sa il caracterizez ca si pe stimabilul domn Basescu, dar situatia nu imi permite altceva...este o atitudine de lasitate
Uite ca boala PDL Base se extinde .Ar trebui exclus din finala la aparate -vezi badminton . Sper ca CURTEA CONStitutionala Ro sa isi faca datoria .
Nici cand e vorba de gimnastica si JO nu va potoliti cu jignirile? Oricum mai toti sunt de la Dinamo si Steaua...important pentru tara e sa aduca medalii. Cat despre baiatul asta, nu mi se pare corect ce a facut, chiar daca nu are sanse. S-a comportat exact ca un copil care se oftica, isi ia jucariile si pleaca.
aiurea si prostesc
E cam prost. Stie toata lumea ca n-are nicio sansa la medalie la individual compus, insa era bun ca antrenament. Probabil ii e frica de o accidentare. Numai la sol are sanse, si alea destul de mici, dar le are.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.