Alte știri din fotbal
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
0
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
Felicitari Roxana!
E slaba aia. Nu castiga.
Dar bara orizontala de ce lipseste de la gimnastica masculina?
Nu e completa, ii dau aia note mari ca sa nu faca plangere pentru rasism!
pai vorba unui amic, daca nu lua aurul aia din corerea de nord probabuil ca familia ei era mancata la micul dejun.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! se putea/! :)))) fitiar.... chiar ma uitasem la asta si eram sigur ca va comenta cineva legat de aspectul asta
La individual compus le face cioara aia din SUA ... eu pe aia am vazut-o completa
Opa e stelista, habar nu avem, stati nu sariti, nu dati si daca era dela dinamo ma bucuram la fel demult:)))
si bielorusa pare "normala"...aia cu barba o sa-mi bantuie visele mult timp
Fantastica evolutie, Roxana si-a depasit toate ridicarile din trecut, s-a autodepasit !!! Din pacate, sportiva din Coreea de Nord pare pur si simplu din alta lume, a castigat detasat si e si mai tanara. Le prevad amandurora un viitor magnific in acest sport! MULTUMIM ROXANA COCOS!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.