Alte știri din fotbal
Georgia - România, amical la revenirea lui Gică Hagi la națională » Iată primul „11” pregătit de „Rege” la Tbilisi
0
Două nou-promovate au primit mai mulți bani publici decât TOATE echipele din Superligă!
0
„Aproape nu mi-a venit să cred!” » Ce l-a surprins pe Anghel Iordănescu la barajul Voluntari - Sibiu + Dă din casă: „Primarul Pandele...”
0
Fotbalistul ochit de MM Stoica, primul gând după promovare: „Țin de mic cu FCSB!”
0
Știri din fotbal internațional
FIFA reacționează! 8 reguli noi la turneul final din SUA, Canada și Mexic
0
Inter, ofertă oficială pentru fundașul dorit de Chivu! » Ce rol joacă Real Madrid
0
Marcelo Bielsa a explicat de ce l-a lăsat acasă pe Luis Suarez: „I-am vrut pe ei la Cupa Mondială”
0
Crede că tragedia lui Diogo Jota îi va ajuta să câștige Mondialul: „Forță suplimentară”
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
31
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
3
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
5
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Mama copilului-erou din Chitila nu a venit la înmormântare. Nici fata ...
Libertatea
„Voia să divorțeze încă din primele zile”. Fosta soție a lui Putin, ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Câți bani scot românii din buzunar pentru o vacanță de lux în Bulgaria. ...
Libertatea
La oradea nu e bazin scurt ? de doar 25 ?
Bazinul a fost renovat recent.. e super ,daca o sa cauti poze pe net o sa vezi desi nu sunt prea detaliate .. in realitate arata mult mai bine e clar de nivel olimpic si nu e doar pentru innot si pentru polo are si trambulina si bazin pentru sarituri in apa.. din pacate nu prea sunt parinti care sa isi dea copiii la aceste sporturi fiindca majoritatea aleg tenisul.. Sechelariu a facut si o academie de tennis ...://emdacademy.ro numai ca preturile sunt uriase.. doar cei cu bani isi permit sa investeasca in copiii lor
hai Romania
Cel mai bun e la Oradea ... l-au terminat anul asta , arata super , si vor sa mai faca unul dar nu acoperit ...
ba, nu mai vorbi prostii, te rog! documenteaza-te inainte sa lansezi asa ceva. Romania are de 3 ori mai multe medalii decat toata Iugoslavia dinainte + Serbia + Croatia + Slovenia + Macedonia + si toate alea care s-au destramat. pricepezi? cu tot cu Iugoslavia punctata Romania are de 3 ori mai multe medalii. :) Iugoslavii nu au contat si nu conteaza in sporturile individuale. mai bine ne vorbesti de Ungaria!
Ungurii au cel mai slab turneu dupa muuulti ani. 2 infrangeri (una clara cu Serbia) o victorie chinuita cu noi (care suntem departe de a fi intre favoriti)... In sferturi vor avea mari probleme cu Croatia sau Spania (ori poate chiar Italia, campioana mondiala, desi nu prea sunt nici ei in forma).
e de pe "vremea ailalta"...nu am mai fost pe acolo de ceva ani...bazinul e ok, nu?
oricum nu putem spune ca arbitrii au contat, pe americane tot nu le puteam devansa. iar la individual compus va dati seama ca Sandra si-a ridicat atat de mult reprezentatia incat sa fie locul 5, Larisa Iordache putea fi pe podium daca nu era accidentata. accidentarea Larisei ne-a tras urat in jos si nu stiu zau daca la aparate putem recupera. sa zicem 2 aur si inca 2 medalii si atunci ar fi un succes.
Iti dai seama ce era Iugoslavia intr-o gramada de sporturi daca era o singura tara ? :)))
al naibii daca pana la urma nu se confirma ca partea noastra de tablou a fost cea mai puternica :))) in fond si la urma urmei Rusia a fost principala favorita iar Romania era data a doua de unii. altii au mers pe mana Germaniei dar uite ca Limbach de unul singur nu poate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.