Alte știri din fotbal
FCSB a dat lovitura și a transferat cel mai bun marcator din afara careului!
0
Nicolescu îl notează pe Kopic » Cel mai slab capitol: „Nu poți să-i ceri”
0
Vești importante despre noul stadion Dinamo! Șefa CNI l-a inclus pe lista investițiilor prioritare ale statului pentru 2026
0
Intră la negocieri pentru transferurile lui Musi și Cîrjan!
0
Știri din fotbal internațional
După Asia Express și Survivor, Gabi Tamaș revine pe micile ecrane! Va face echipă cu Dan Alexa la Campionatul Mondial
0
Demitere în Serie A: nu a rezistat decât șapte luni! » Mutarea pe care clubul este gata să o anunțe oficial
0
Despărțirea Arbeloa - Real Madrid, oficializată
0
Inter a făcut anunțul despre viitorul starului lui Cristi Chivu: „Gonește ca un tren dintr-o altă dimensiune!”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Eugen Tomac a dat răspunsul decisiv dacă își depune sau nu mandatul de ...
Libertatea
Foarte bine Mirela Lavric. Locul 4 in serie, e in semifinale. Probabil nu va reusi finala, dar felul in care se bate ne da sperante, dupa ce la juniori si tineret a dominat categoric proba.
Cred ca nu mai avem sanse la nici o medalie. Hai Romania ! oricum.
Chirila a luat locul 3 in finala B, 11 in total. Surpriza in finala A unde campionul mondial Vajda a luat locul 6, campionul european la 500 m a luat locul 5. A castigat campionul european al probei iar "batranul" David Cal, conform "traditiei", a prins iar locul 2 (e la al 4-lea argint olimpic si mai are si 3 la mondiale).
Ce mai conteaza?La atletism,nicio sansa.Singura sansa o mai au cei doi canoisti.
Bianca Perie are al 31-lea rezultat mondial al sezonului, iar Mirela Lavric al 18-lea. Doar daca prind o zi foarte buna. Bianca ar putea obtine mult mai mult decat a reusit in acest sezon, dar poate si Mirela (la semifond si fond rezultatele anterioare conteaza mai putin, iar diferentele nu sunt atat de mari). Sper totusi sa nu incheiem editia fara nicio calificare in finala la atletism, cum a fost la natatie. PS Mai avem un reprezentant astazi: pe Iosif Chirila la canoe simplu 1000 in finala B. Adica pentru locurile 9-16.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.