Alte știri din fotbal
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB: „E cel mai bun jucător român! Îi dau un milion de euro”
0
Siyabonga Ngezana s-a operat! Cât va lipsi fotbalistul celor de la FCSB
0
Denis Haruț a semnat în Superliga: „Mult succes!”
0
Alex Chipciu a dezvăluit discuția avută cu Mihai Rotaru: „A adus niște investitori, ăsta e bugetul lor”
0
Știri din fotbal internațional
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
2
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
9
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
hai sa fi seriosi ferrari e vai de capul ei grasa si fara nici un pic de gratie in exercitiu ar trebui sa se retraga inainte sa se faca de rusine vai cagare grasona e schifosa ma ti sei visto sembri un robot scopato in culo .catalian e bella si gratioasa si exceptional de talentata suntem mandri de tine continua asa cataliana daca la jo ai fost dezavantajata la europene regina barnei esti tu si a solului de ce nu cu ceva dificultate in plus se poate chiar si la sarituri esti buna ceea ce nu se poate spune de italianca ca e cat o vaca si sare ca o capra peste gard .
* a gresit la o diagonala
Partial are dreptate Ferrari. Catalina a facut un concurs de calificare mai slab, nu a gresit o diagonala, de aceea a avut nota mai mica si emotii sa prinda primele 8, insa in finala a fost perfecta, nu s-a comparat cu italianca, a fost peste ea. Consider ca a fost defavorizata la sol, americancei dandui-se o nota cam mare la executie, desi exercitiul ei, dificil ce-i drept, a fost lipsit de gratie... cam greoi.
nuovo conto? :))
cine e ferrari asta? s a gasit tocmai macaronara asta broscara sa comenteze despre romani... ptiuh drace, s a rasturnat lumea cu fundul in sus
Vanessa Ferrari cred ca a uitat ca a castigat cu cativa ani in urma individualul compus, la europene sau la mondiale nu mai tin minte, cu o cazatura de pe barna.
Bine ca stii tu sa te exprimi in limba materna...
Articole scrise doar ca sa incite vizualizatorii. Aiurea.
vendetto banuiec ca nu ai mai stiut sa scri romanesti,doar traiesti intre cacati de macaronari,spala-i la cur in continuare poate te invata sa iti respecti valoriile
la cacat cu necunocuta de ferrari,un nimic in sport ce cacact a castigat ,ceea ce este un zero
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.