Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
ce sa mai zici incredibil rezultat, lasand in urma palmaresul nostru e incredibil sa te bati cu 2 imperii ba chiar cu 3 si sa iesi cu fruntea sus. Aceste imperii in sportul mondial aliniaza 2 echipe si noi am reusit sa tinem steagu sus in cel mai greu moment pentru noi. BRAVOOOOOOOOO
in seara aceasta le mai tinem pumnii halterofilul martin,lui adrian crisan in sferturile de finala ale concursului de tenis de masa si echipei nationale de polo,si in zilele urmatoare eu sper ca o sa mai luam macar 3 medalii pana la finalul JO
LASA K AVEM SI NOI PE SANDRA SI CATALINA. APP CHELARU A FACUT VREU APARAT??? PARK UN 13 LA PARALELE SI ATAT?
BRAVO FETELOR!CELE MAI FRUMOASE SI DEVOTATE DIN LUME!TOT RESPECTUL PENTRU VOI, SUNTETI MANDRIA NOASTRA!VOI URMARI CU MAXIM DE INTERES SI FAZELE INDIVIDUALE UNDE SUNT CONVINS CA IAR VOM PRINDE PODIUMUL, FELICITARI SI MUTLA BAFTA! P.S. REGRET CE AU ZIS LA TVR CA NU E NIMENI SA LE INCURAJEZE, IMAGINATI-VA DACA NE-AM DUCE ORICARE DINTRE GALERIILE ROMANESTI SA LE INCURAJAM PE FETE, PACAT !!!
Romancele nu o sa mai castige aurul daca nu lucreaza la exercitii cu nota de plecare din 6.4 .. Pai cu 5.4 cat sa iei ca pierzi din start 1 punct si daca mai gresesti si exercitiu atunci e papapa
asa e, americanii sunt fair play mereu au fost, rusii...ma abtin:)) au meritat aurul americnai, n0ai ce sa zici. la polo sa facem surpriza?? tare mi-as dori sa vedem:D avem tot dreptul s speram hai Romania! sa ascultam imnurile acum deocamdata:P
Cum sa faca SUA surpriza la polo ? ... le dam cu bazinu in cap la trisori
lectia oferita de voi azi. NICIODATA nu esti invins atata vreme cat te implici total asa cum ati facut-o voi. Te pot fura unii sau altii, meritele iti pot fi diminuate dar daca tu ai facut tot...ai castigat. Bronz? Si ce daca...in ochii nostri e platina (aurul e pe drept al americancelor :) Sa fiti sanatoase si vesele ca aveti de ce. Sunteti toate frumoase si foarte foarte iubite de romani :)
Nu a fost asa .. a fost invers la barna s-a dat 15.033 si acolo ai dreptate deoarece a gresit si exercitiu si trebuia sa i scada mult la executie in mod normal a fost exercitiu de 13.900 ,dar la sol nota a fost corecta deoarece i s-a dat ultima diagonala fiindca nu a venit in cap si a avut nota de plecare mare... exercitiu perfect pana atunci
Degeaba termini peste o echipa care provine dintr`o tzara cu 1 miliard si 300 de mii de locuitor, cand tu ai traditie in gimnastica si nu esti in stare sa iei aurul + cu cei mai buni antrenori Bitang si Belu... mi-e rusine... alta data nu se punea problema cine lua Aurul.. totusi americancelor le-au fost umflate urat de tot notele...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.