Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
aici e problema...notele la artistic au fost egale...l-a batut la tehnic...si eu am vazut o aterizare exitanta si o pozitie ciudata la desprinderea daca nu gresesc la triplu axel...in schimb am fost si sunt inca fan Plusenko. eu cred ca trebuia sa castige...a fost singurul care a reusit cvadrupla si cred ca o mai facea de 3-4 ori daca i se cerea
canada america tot acolo e.
Imi pare rau pt Plusenko si fanii lui, dar asta e viata. Atata vreme cat nu ai dovezi, nu ai ce sa faci. Pe impresii nu merge. Arbitrii fac parte din sport, iar la patinaj sunt doua parti esentiale: tehnicul si impresia artistica. Americanu si-a fructificat din plin impresia artistica. La Plusenko am remarcat o aterizare dezechilibrata la una din primele sarituri. Cert e ca Plusenko e cel mai tehnic, dar pare un neamtz pe gheatza, foarte apasat in executii, impresie artistica mai slabuta.
Nu mai conteaza cine a luat sau nu, insa o sa fie aplaudat cand Evgeni Plushenko o sa vina in Romania, la Bucuresti, cu turneul sau "Kings On Ice" de pe 11 Aprilie.
Chiar rusnacul a spus ca diferenta a facut-o doar noile reguli de punctare. Rusul e tot rus, incapatanat si capos. De ce nu au mers pe noile metode de punctare? Nu le-au cunoscut? Ba da, insa le-au ignorat. Te mai intrebi de ce nu e occidentul in est.
domnule tavix...vezi ca-ti curge nasul... de invidie. De ce ii urati voi stelistii de la bucale pe americani? Ca sunt mai civilizati decat voi bucalestenii?! Cateodata castigi, cateodata pierzi, asa e viata/// asa va pierde si Gigau Steaua campionatul anul asta ca si RUSUL... Succes.
evam a fost mai bun. a meritat sa castige. rusii nu pot accepta ca ei numai domina patinajul mondial.
take it easy...you may have an heart attack..they are the best cuz they "import" the best whenever they want..so..take it easy
mars de aici, vezi cum vorbesti mucosule ca nu ne cunoastem. Americanii au furat la fiecare olimpiada nu degeaba au fost fluierati la beijing la prezentare. Ai uitat cand l-au furat pe Razvan Florea la Atena, cand Aaron Pheilson (sau cum l-o chema0) a intors gresit, a fost descalificat initial dar s-a revenit asupra deciziei? Ca alergatorii americani sunt prinsi dopati sau recunosc mai tarziu ai uitat si asta? Prefer sa vad oameni cinsititi medaliati.
lasa ca nici cu rusii nu mi-e rusine. cit a asteptat nadia la moscova, nici nu stiu cine a salvat-o de jaful rusilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.