Alte știri din fotbal
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
0
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime a făcut iureș în direct, după remiza cu Rapid: „O rușine mare ce a făcut”
0
Claudiu Petrila a explicat ratarea sezonului: „Așa m-a prins faza”
0
Știri din fotbal internațional
Remontada de senzație în Serie A! AC Milan era condusă cu 2-0 în minutul 17: ce a urmat
0
Ce scrie presa din Turcia despre Ianis Hagi, după derby-ul mediteranean din Super Lig
5
Arne Slot a reacționat după ce l-a exclus din lot pe Mohamed Salah: „Eu o văd altfel”
0
Ianis Hagi, integralist pentru Alanyaspor în campionatul Turciei: cum s-a descurcat
9
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Drumul construit în munți ca alternativă la DN1, cu „structură rutieră ...
Libertatea
cistigatorii la proba asta vor fi cei care vor reusi sa termine traseul IN VIATA....
mortul e de vina, sloganul asta e valabil si la altii nu numai la noi.....
Imi pare rau pentru acest sportiv pentru ca era tanar si avea toata viata inainte.Dumnezeu sa-l odihneasca... Si cum pot astia sa spuna ca mortul e de vina??Eu zic ca organizatorii sunt de vina.In lumea asta chiar trebuie sa moara un om pentru a fi luate masuri?
In primul rind este o tragedie; D-zeul sa-l odihneasca, DAR: Pentru cei care nu au conditii de pregatire similare desigur ca este foarte greu, nu au experienta unor pirtii rapide, etc. Fiecare trebuie sa-si evalueze limitele si sa se dea pe derdelusul din saptele casei daca nu are pregatirea sa participe pe o asemenea pirtie. Nu te poti pregati pe iarba si sa iesi campion la sanius, asa cum nu poti deveni campion la inot, antrenindu-te in cada de baie!
Idioti sint romanii de pe acest website care evident traduc "neintentionat" asemenea aberatii. Niciodata n-a zis vreun oficial canadian ca mortul e de vina. Un accident tragic, intr-adevar. Accidente se intimpla, si s-au mai intimplat si la alte olimpiade. Daca se putea pre-intimpina asa ceva, rusine organizatorilor. Pina atunci, pian vedem o schimbare, voi cunoscatorii cioku mik. Daca saracul nu zbura peste, dar totusi la viteza aia isi rupea gitu, mai dadea cineva vina pe organ
si asta n-o sa fie singurul accident,nenorocitii,ptr bani viata omului nu face nimic,e adevarat cum se spune ,,mortu'e de vina,,
georgianul e de vina dar au facut modificari la pista...nu credeam sa fie asa canadienii.orice concurent poate lua gresit un viraj, dar asta e o pista olimpica nu e derdelus.chiar daca mi se pare un sport foarte periculos cred ca organizatorii sunt de vina...daca prelungeau peretele ala care se vede in spate nu murea saracul.
trebui se scrie cu un singur "i". nu va inteleg, fratilor... e grea lb rom se pare! pentru multi din pacate
Daca de vina e sportivul pentru propria sa moarte inseamna ca cei mai neexperimentati care nici macar nu ajung la olimpiada pe marea "pista a lui peste prajit" ar trebui sa moara pe capete ca doar deh... habar n-au sa se dea cu sania. Greseli se mai intampla, nimeni nu zice ca nu, se mai rupe un picior, o mana, dar nu e ok sa se moara intr-o competitie sportiva. Basca sa mai vina organizatorii sa vina si sa spuna ca partia lor e super ok nu a avut nicio contributie la moartea sportivul
Bah voi sunteti cr3ti.ni! Plasa nu are scop de a se opri instant in ea, ci pentru a atenua impactul, pentru a reduce viteaza, la sky e la fel, de ce sunt puse 3 randuri de plase? pentru a incetini viteza de impact, dar sunteti pe langa total, fie puteau pune o plasa fie sa fi ridicat nivelul, proiectatul e de vina, parca e roman. De ce trebuie sa moara un om intr-o competitie sportiva pentru a se lua masuri preventive?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.