Comentarii (88)
balauru48
balauru48  •  08 Iulie 2016, 17:04

Halep zice că nu știe dacă participa la JO dar vrea să fie portdrapel. Asta nu e nesimțire? Poate sa fie portdrapel dar pentru KOSOVO.

gicab
gicab  •  08 Iulie 2016, 17:04

Cine e halep?

ioan.h
ioan.h  •  08 Iulie 2016, 16:46

Atata tot ca Ponor NU s-a calificat la jocurile olimpice ! Participa avand un wild card pe numele federatiei. Putea merge Iordache!

sibelius
sibelius  •  08 Iulie 2016, 16:35
Postat de Monica Maftei pe 08 Iulie 2016, 16:22

Cred ca ai probleme cu capatana . Sincer . Halep este cunoscuta pentru ce ?

Cam ce audienta crezi ca are un turneu de Grand Slem, comparat cu un mondial/european de gimnastica? In plus turneele de tenis sunt mult mai frecvente.

Juventin
Juventin  •  08 Iulie 2016, 16:28
Postat de Monica Maftei pe 08 Iulie 2016, 16:22

Cred ca ai probleme cu capatana . Sincer . Halep este cunoscuta pentru ce ?

Si ponor pt ce ? Decat noi am auzit de ea. Pe plan international e o nimeni. Daca intrebi un neamt , polonez, ceh , rus sau americam cu totii au auzit de halep. Dar dr ponor decat dragulescu., ....un nesimtit.

andrei.33
andrei.33  •  08 Iulie 2016, 16:24
Postat de Monica Maftei pe 08 Iulie 2016, 16:22

Cred ca ai probleme cu capatana . Sincer . Halep este cunoscuta pentru ce ?

E cunoscuta pe gsp. Ce, nu e destul?

Juventin
Juventin  •  08 Iulie 2016, 16:23
Postat de gica_oboreanu pe 08 Iulie 2016, 16:16

gimnastica a adus cea mai buna faima tzarii, a adus cele mai multe medalii, a adus nume mari in istoria olimpiadelor. cred ca gimnasta noastra este cea mai nimerita pt. port drapel national. din toti cei nominalizati, este cea care se va intoarce, in mod sigur, cu o alta medalie, va face sa fie cantat imnul tzarii in brazilia. succes tuturor sportivilor nostri.

A adus acum 20 ani. De 20 cate o medalie razleata pe ici pe colo. Uiti ca nu ne-am calificat ? Gimnstica romanessca e la pamant.

1038261276260574
Monica Maftei  •  08 Iulie 2016, 16:22
Postat de nope pe 08 Iulie 2016, 14:39

Cred ca ideea e ca cel/cea care poarta drapelul sa fie cunoscut/cunoscuta . Halep putea purta drapelul in sensul ca e cea mai cunoscuta, ca nume ,dintre toti sportivii romani. E mai cunoscuta in sensul ca tenisul e mai popular decat alte sporturi.

Cred ca ai probleme cu capatana . Sincer . Halep este cunoscuta pentru ce ?

gica_oboreanu
gica_oboreanu  •  08 Iulie 2016, 16:16

gimnastica a adus cea mai buna faima tzarii, a adus cele mai multe medalii, a adus nume mari in istoria olimpiadelor. cred ca gimnasta noastra este cea mai nimerita pt. port drapel national. din toti cei nominalizati, este cea care se va intoarce, in mod sigur, cu o alta medalie, va face sa fie cantat imnul tzarii in brazilia. succes tuturor sportivilor nostri.

ortega
ortega  •  08 Iulie 2016, 16:13
Postat de a.c.a.b_st pe 08 Iulie 2016, 15:41

O bem impreună...de bucurie. :)

Nu uit , ne vedem la sfârșitul JO , sper ca treat is on me ... Vedem ...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 9
Comentează