Alte știri din fotbal
Echipe de start la FCSB - Csikszereda: Gigi Becali chiar s-a ținut de cuvânt! Vești în timp real de la Arenă
3
Antoine Baroan a ajuns la un acord cu noua echipă: „Va fi prezentat în următoarele ore”
0
Farul - Universitatea Craiova » Rezultat halucinant la malul mării, calculele pentru play-off devin INCENDIARE
17
„Mâine ajung în România” » Și-au dat acordul de transfer chiar înainte de FCSB - Csikszereda
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipele de start
0
Trei din trei pentru Carrick pe banca lui United » „Diavolii” câștigă „thriller”-ul cu Fulham și urcă în TOP 4!
0
Ce au scris spaniolii despre Andrei Rațiu și ce note i-au acordat, după meciul făcut pe „Bernabeu”
0
Atletico Madrid plănuiește o dublă lovitură de senzație la final de mercato! Un nume mare e deja rezolvat
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Clar. In iarna il durea rau de tot de prima handbalistelor.
Imnul se canta doar la medalia de aur. M-as bucura sa castige Ponor un aur, dar ma indoiesc.
Sc@ndal titlul cel mai frecvent in gsp.Scandalagiul de serviciu dragulescu.
Oricum, numai romanii se pot certa ca chiorii pentru cine sa tina in mana o panza pe bat. Mare onoare, ce sa zic.. onoarea cui? A unor materialisti fara scrupule si demnitate?
tu zici ca vrei performanta in sport dar te iei de halep... asta nu e nesimtire!?
tu zici ca vrei performanta in sport dar te iei de halep... asta nu e nesimtire!?
Discutie derizorie, cearta specific românească pe nimic ... Care era tot cu 2-3 medalii de bronz in cel mai bun caz ne întoarcem de acolo. In mod normal pui fie personalitatea cea mai notorie, in cazul asta Halep, fie cea mai bine clasata in domeniul ei, deci Neagu. Cum Halep nu vine aproape sigur, ea de la turneul din Bucuresti va pleca direct la cele din Canada si US, unde sunt mulți bani si multe puncte de câștigat nu ca la sărăcia de Olimpiada, mergeam cu Cristina port drapel.
Cine e halep?
Cine e halep?
Atata tot ca Ponor NU s-a calificat la jocurile olimpice ! Participa avand un wild card pe numele federatiei. Putea merge Iordache!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.