Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Ce naste din pisica...Asta e baiatul interlopului Adrian Petrache, vezi celebrul duo Cocosh-Petrache,n-are treaba cu psd-ul,lasati vrajeala voi, basisti pana la moarte...
Dar de ce "cutremur"? era cumva o surpriza "competenta" lui? mai cutremur am simtit cand a fost numit la conducerea COR (o sa ma uit sa vad ce ziceau "specialistii" cand a fost numit). Mi-as dori mai multa "actie" decat reactie la numiri in functii oficiale. Ce il recomandase initial pe acest domn? tatal, deputatia sau meritele sportive si/sau manageriale?
Demisia, in conditiile comportarii slabe la Jocuri si a tuturor controverselor din familia olimpica, e normala si ii reabiliteaza totusi onoarea lui Petrache.
GSP, de ce vorbiti prostiti si manipulati prin articol?De ce vreti sa lasati impresia ca Petrache isi da demisia din cauza echipamentelor?Unde incepe in comunicat prin a-si cere scuze?Scuzele sunt chiar spre sfarsit,domnilo. Omul isi da demisia pentru ca urmeaza analiza fiecarui membru al COSR dupa Olimpiada, si nu doreste ca aceasta analiza sa fie influentata de pozitia sa, lucru ce mi se pare absolut de bun simt. Si nici un alt motiv,o spune clar,cu subiect si predicat in comunicat!Sigur,ati facut o ancheta jurnalistica foarte buna, dar de aici si pana sa va asumati niste merite, si sa induceti ideea ca Petrache isi da demisia din cauza anchetei si descoperirilor voastre, e cale lunga.Insa prostimea va pune botul la aceasta manipulare infecta,la fel cum pune botul de zeci de ani altor manipulari mult mai grave.
imi pare rau de petrache dar putini inteleg realitatea. el spre deosebire de altii vine dintr-un sport unde fair play-ul e la el acasa. din pacate exista alti indivizi gen boroi, morariu, petrescu si altii in spatele cortinei care sunt pusi doar pe capatuit.
N-am inteles , ori demisioneaza ,ori face ancheta ?Pe amandoua nu are cum sa le faca , mai bine sa plece , ca el nu e decat un activist de partid .N-are nicio treaba cu olimpismul . Sa vina Bellu . cel mai titrat roman la olimpiade si care stie cu ce se mananca sportul olimpic .
Nu uitati de Visan de la volei.E mai rau decat Petrache.Controlati banii primiti de la MTS si COSR si o sa descoperiti surprize.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce stie romanul sa faca cel mai bine si mai bine in viata? T I G A N I E si M A H A L A! :-)) Oare n-au putut sa astepte toti pana se termina olimpiada sa faca rahatul asta de circ tipic romanilor ce s-au tiganit si manelarit cu trecerea anilor? Imi crapa obrazul de rusine la cate *** fara numar pot oferi acesti romani idioti ce si-au batut joc de elita adevarata a tarii pentru a pune mana ei neocomunistii, securistii si odraslele lor mana pe tot ce misca in tara asta!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
RUSINEEEEEEEE!!!!!!!!!!! Fripturistilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.