Alte știri din fotbal
Florin Bratu l-a comparat pe Pușcaș cu atacanții lui Dinamo » Concluzie categorică: „Perfect pentru el, are calitatea asta”
0
Legenda „câinilor” s-a pronunțat în speța „Pușcaș la Dinamo”: „S-ar putea să fie un mare semn de întrebare”
0
A dus echipa la un pas de play-off și a fost recompensat cu prelungirea contractului
0
FC Botoșani - CFR Cluj, meciul care deschide ultima rundă din 2025 » Echipele probabile + Cote
0
Știri din fotbal internațional
Suma uriașă ratată de Universitatea Craiova după eliminarea dramatică de la Atena
0
Laporta a izbucnit împotriva Realului: „Au o televiziune de gunoi de unde varsă minciuni”
0
Un singur meci în Premier League de Boxing Day 2025! Care este motivul
0
Barcelona vinde bilete de 4.000 de euro pentru „El Clasico” » Ce intră în pachet
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Proiectul ultra-secret din China care ar putea schimba echilibrul puterii ...
Libertatea
„Micul Einstein” din Belgia își încheie doctoratul în fizică cuantică la 15 ...
Adevărul
„Antrenorul Anului” Cristian Chivu are un 2025 trepidant la Inter: „Sunt ca ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan a numit cele trei țări care nu au fost mulțumite de soluția ...
Libertatea
Toti romanii adevarati *** care a zis ca halep nu-si face familia de ras maritandu-se cu un roman. ptiu pieri drace! lasa halep a stat acasa, restul romanilor din tenis sunt acolo, la Rio, luptandu-se pentru faima lor si a Romaniei!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Totul sau nimic. Daca inteleg bine, aurul e totul, nimicul e argintul. Eu credeam ca totul e varful, iat baza e nimicul. Si intre ele e ceva intermediar. Bravo nea "jurnalist"M. Ursescu. Esti un mare crestin. PS. De fapt in ultimul cuvant , am scapat un "s"in plus. Ghici care?
Ba baieti, ati reusit sa poluati si articolul asta, aici nu vorbim nici de jiji, nici de FCSB nici chiar de Simona Halep, ci de performața deosebita a doi romani! Chiar nu mai aveți pic de bun simt?!
Toti stelistii si dinamovistii si orice om cu capul pe omeri e anti halepoaica, doar fesebistii lui JJ o iubesc
Tovarășu' axinte, de ce ești oare atât de ***? Aaaa, pentru că ești fcsb-ist! Se explică!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
... ***...simona este si va fi o mare campioana...dar tu fiind un umil cocalar sustinator al *** din st cel mare vezi lucrurile anapoda...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simbolul delasarii ... :(
Daca stelistii tin cu Tecau si Mergea, eu o sa tin cu spaniolii. Nu pot sustine acelasi lucru precum o fac niste oameni care se inchina la regimul comunist.
Nu fitzi rai, Simona e un simbol pentru noi, realizatzi asta.... Cum e si Romania la handbal, la SPADA. Felicitari fetelor de la Spada!!!!!!!!
Desteapta-te romane !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.