tandd
tandd  •  10 August 2016, 18:18
Postat de utraian pe 10 August 2016, 18:13

Pe-astea le batem, dar cam atat...Muntengru are o cadere chiar mai pronuntata decat a noastra, sunt vicecampioane olimpice si campioane europene in 2012. Iar acum sunt ciuca batailor, aproape ca si noi

mai toate echipele de top au minim 2 jucatoare de unde vine pericolul Rodrigues-amorim,mangue-Barbosa norvegia toata echipa))) pe cand muntenegru merge pe bulatovici(popovici are 75 ani)iar noi cu neagu,adica un joc foarte usor de contracarat ptr adversare de aia suntem cam ambele echipe intr-o situatie identica,prabusire totala

ando89
ando89  •  10 August 2016, 18:13
Postat de lapusneanul pe 10 August 2016, 18:07

asa e.. am pierdut la 4 goluri diferenta cu angola, dupa care am fost in ascendent :) am pierdut la 13 goluri cu brazilia :)

Trebuie corectat cu epsilon, care înseamnă factorul exogen politețe față de gazde, să nu uităm că noi suntem cel mai ospitalier popor din lume oriunde:))

utraian
utraian  •  10 August 2016, 18:13
Postat de baddog2 pe 10 August 2016, 18:09

Chiar nu imi pot explica de unde aceasta diferenta de joc a naționalei. In primavara parea practic invincibila iar acum nu e in stare sa bata pe nimeni.

Postat de ando89 pe 10 August 2016, 18:03

Nu știți voi handbal, asta înseamnă o curbă de formă ascendentă, vor atinge vârful în ziua finalei:))

si in ziua finale noi suntem de fapt acasa nu?))))))

lapusneanul
lapusneanul  •  10 August 2016, 18:07

lapusneanul
lapusneanul  •  10 August 2016, 18:04

trebuia sa avem vreo 5 goluri in fata, ca sa nu zic 7... neagu da niste goluri senzationale dar si rateaza lamentabil...hai romania 11-9 la pauza si avem primul atac in repriza secunda