Alte știri din fotbal
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026 » România ar nimeri o grupă accesibilă dacă trece de baraj
0
Oficial! Alexandru Chipciu a semnat » Anunțul oficial al clubului
0
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Știri din fotbal internațional
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
28
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
3
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Foarte sanatoasa mentalitate. Banuiesc ca o aplici si in viata de zi cu zi. Adica esti pe primul loc in domeniul tau de activitate. Anonim esti doar aici cand tii teoria asta atat de motivanta, in rest esti o somitate cunoscuta si recunoscuta, nu?
Am pierdut 10 min din viata ca sa-mi fac cont pe idunic, cu scopul de a-i felicita pe baieti si de a le transmite bloggerilor gsp care au spamat netu' cu acest articol ca are fix valoarea unui usturoi stricat.
Cum adica bine-i si asa ? Adica am avut ocazia sa luam aurul, n-am putut si acum e bine ? Nu e bine de loc... Ce mentalitate e aia sa te multumesti cu ce obtii ? Daca erau pe locul 100, spuneai ca e bine ca n-am fost pe 200 ? Ar fi cazul sa invatam sa ne dorim sa fim cat mai sus, nu mediocri cum suntem acum... Sa uitam mentalitatea asta de automultumire, indiferent de rezultat... Cand e locul 1 e bine, locul 2 e primul dintre pierzatori...
Bravo ,bine-i si asa .In sfarsit in tenis ,baietii au fost mai buni ca si fetele.Era si nu de asteptat.Mai ales ca fetelor le cam lipseste un pic si caracterul .La vreo doua dintre ele.... Inca o data bravo baieti! Nu-i nici o rusine sa pierzi in fata lui Nadal et.co.,
46 de erori nefortati, ai nostri, fata de 13 spaniolii. Aici s-a decis meciul, din pacate. Asta e, din pacate. E argint si e prima medalie olimpica pentru tenisul nostru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.