Alte știri din fotbal
„Mi-a lipsit bucuria de a fi pe teren, dar mister îmi dă încredere” » Ce a remarcat Adrian Mazilu după Dinamo – U Cluj
0
Nuno Campos, în pericol să rateze meciul cu FCSB
0
Alexandru Musi acuză după eliminare: „Cei de la U Cluj au făcut o șmecherie”
0
Dan Petrescu a fost la Dinamo - U Cluj, apoi a făcut anunțul legat de carieră
0
Știri din fotbal internațional
Mourinho acuză un bullying împotriva lui Vinicius » Replica antrenorului de la Espanyol: „La naiba...”
0
Jose Mourinho, salvat de un debutant în startul noului mandat la Real Madrid!
0
Răzvan Marin, două pase de gol pentru AEK Atena
0
Chivu a debutat perfect, dar a ocolit o întrebare din conferință: „Eu la asta nu răspund”
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
5
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
cred ca ma confunzi ... cand am vb urat de ea ? :) uita-te pe articol si-ai sa vezi ca n-am zis altceva decat "loosere" ... atat ... unde am vb urat ... ?
Ar stralucii ROMANIA daca nu am avea *** care ne fura si ii doare ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
=))))))))) bucatarie de vara .. hahaah .. da le decora gigi la palat cu insigna "becalifera" cum zice crotalie si chema niste popi sa o stropeasca cu busuiocu =)))
sincer, ieri credeam ca ne vom intoarce fara nicio medalie de la olimpiada.
Eu in locul lor le dadeam cu flit *** astora cu iohannis in frunte..nu fac nimic pentru sport..*** Acum le cheama la palat sa le felicite hooti astia *** care ne au distrus toata tara .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
felicitari. am spus inainte de finala, ca echipa de sabie a romaniei este ca si campioana olimpica. au dominat finala, pe echipe sunt absolut fantastice. e altfel de joc, altfel de tactica. poate ca si cei de la tenis vor aduce romaniei un titlu olimpic, si parca parca e altceva. dar, 2 medalii.... fat de peste 50 de medalii in 1984... in fine,
Și noi trebuia să ne batem cu pumnii în piept că mergea/tecau sau catalina ponor sunt de la dinamo,nu ,e ROMANIA.
Crezi ca le primește jiji la Palat sa le binecuvânteze si sa le țină o predica, poate sa le servească si cu niste brânza făcută de Luțu si Bakunin in bucătăria de vara, sau ne bazam tot pe Iohannis?! :-)
Bravo, Bravo, Bravo!!!...sua, rusia, china, marile puteri invinse la rand.
Cum sa asociezi csa Steaua cu un *** ca gigi si aprozarul lui,il înțeleg pe boroi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.