Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
*** de PETRACHE sta pe mii de Euro la RIO,și da sub coada *** ăleia de Marinescu mănâncă banii romanilor IAR UN MEDALIAT LA OLIMPIADA DE MATEMATICA I SE DAU 3000 pentru succesul lui.atunci noi vrem performanta???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
RUSINEEE.CAND SE INVESTESTE IN SPORTUL ROMANESC?? În ce an?? CAND SE BAGA 3 ORE DE SPORT IN SCOALA??? Cata umilință sa mai induram pana sa ne trezim??? CHIAR MU SE UITA NICI UN PARLAMENTAR LA OLIMPIADA SA VADA CA SUNTEM DE RASUL CURCII???
A construit Ceaușescu o tara întreaga plina cu fabrici și uzine, stațiuni turistice,ca sa aibă ce vinde hoții astia,au vândut tot,PINA și pădurea o termina.
Dar pe Adrian Năstase l- ai uitat?? Care a vândut Petrom,Sidex Galați,metalul Reșița,Oltchim,tractorul Brașov, alro Slatina,Adică a vândut toată tara el cu penali lui din PSD.CU Iliescu,Roman, și Băsescu care au vândut flota,
Nu mai am cuvinte, *** care ne- au condus și care ne conduc, si la toți prostii care votează ca ***.ROMANI CAND *** VA TREZITI?? Sau fie prea târziu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Blacksun14 crezi ca eu am zis ca oamenii nu ies in strada pt sport ?? Nu iesim in strada pentru nimic..suntem furati zilnic si bataia de joc a unora ca basescu, videanu, cocos, udrea,*** si multi altii care au furat, au macelarit tot in tara asta , tot ..si ce facem ??? Nimic !!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ma uit acum la Gimnastica și nu-mi vine sa cred ca România acolo. JAPONIA PE 1,RUSIA PE 2 ROMANIA LA FUNDUL VACII,încă odată RUSIIINE,, Japonia a 13 medalie,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai sa gandim serios acum, lenesi si delasatori suntem, dar nu si prosti, prosti nu suntem...ei saracii vor sa reuseasca la olimpiada , dar cu ce ma nene..cu ce ?..lipsa baze de antrenament, lipsa sali de antrenament, lipsa bazine de inot, lipsa bani, lipsa sustinere, lipsa alimentatie...cum sa faci performanta in atatea lipsuri ? Pai du toti sportivii romani in america, germania, franta, etc sa aibe conditiile de acolo si mai mult ca sigur 30,40 la suta din ei ar reusii sa fie in top
O tara fără oameni sănătoși,și fără oameni culți este zero.Suntem o națiune de oameni obezi,și în creștere mare cu foarte multi oameni inculți.
Babelor astea li s-a dus vremea. Tineretul care are atâtea satisfacții sportive la mondiale, mă refer aici la U20 și U18 nu e promovat nici măcar la echipele de club. În schimb babete ca vizitiu, manea, paula, elisei, brădeanu sunt omniprezente. Au făcut multe lucruri bune pentru România. Le mulțumim. La revedere. Trebuie schimbați antrenorii străini de la CSM și națională dacă vrem să fie promovate jucătoarele tinere. Ăștia vor rezultate imediate și uite așa Bazaliu și Laslo vor îmbătrâni și vor anchiloza pe băncile de rezervă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.