Alte știri din fotbal
El este alesul lui Kyros Vassaras pentru semifinala barajului FCSB - FC Botoșani
0
Florin Gardoș a ieșit la atac după Chindia - Farul: „M-am uitat pe reluări”
0
I-a activat clauza lui Marius Coman! Ce se întâmplă cu atacantul care în martie era convocat la națională
0
Barcelona și-a demolat adversara în finala Champions League la fotbal feminin
0
Știri din fotbal internațional
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei
0
Otto Hindrich a ratat calificarea în Conference League din cauza unui „gol indirect” marcat în minutul 90+7
0
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Am vazut ça echipa are echipament Kempa.de ce?
Ce tampenie asta '' un punct si ne calificam ''!!! In meciul cu Norvegia nu va exista meci egal, ci ori, ori! Ne calificam si cu 4 puncte, mai ales ca Angola va bate Spania! Hai fetele!
am avut 16-11, ce dramatic...
Pai si pe Tecau/Begu cui ii lasati...chiar asa, ai nimanui? :)
Asa e, oricat nu il sufăr io din cauza "ritualului" premergător servei, Nadal este super tenisman, nu poate fi ignorat nici chiar daca e obosit, a avut probleme la încheietura si nu a jucat vreo 2 luni si dublul nu e punctul sau forte. Insa am încredere in ai nostri, la dublu conteaza echipa, si nu o spun in dulcele grai de lemn :-) Ai nostri nu ii stau in fata lui Nadal la simplu, insa la dublu sunt cel putin la fel de buni pe cat e Nadal la simplu :-)
FK UOY.. PROJECT MANAGER TONTONEILOR.. CUM *** SA CENZURATI ASTA :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
SI LA CE *** SCRII DESPRE LOVITII IN TARTAGUTZA P ACI ? :) E SITE DE SPORT.. FII MACAR IN SUBIECT ORI BREXIT CA SPUI NUMAI TAMPENII.. E OLIMPIADA..DA?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba ala e roman . Eu sunt bucurestean din zona zero . ALtceva . Eu nu ii laud pe englezi deloc . Nu ma intereseaza Londra anymore . Doar am spus ca am asistat la o discutie intre 2 englezi legata de Brexit si atit .
SA MAI ZIC CEVA DE PUNCTUALITATEA ENGLEZEASCA.. LA ORICE? .. CIVILIZATI DOM LE..SUNT FISTICATI PI EI DE FRICA NOASTRA A ROMANILOR :) DE CE? IA VERIFICATI CE SIR..SINGURUL...ROMAN CU TITLUL ASTA..LE A FACUT LONDRA CAPITALA FINANCIARA A LUMII.. E SI ACUM ***..UL.. LOR..DE PE TIMPUL LUI THACHER.. ULTIMA INSCENARE DESPRE ROMANIA ..TOT DIN CAUZA ASTA AU FACUT O.. STATI LINISTITI NU MAI MINT PE NIMENI
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***... nu batem norvegia
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.