Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Oțelul » Schimbare de lider și rezultat bun și pentru FCSB
7
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele de start
8
Știm arbitrul delegat de Kyros Vassaras la Dinamo - Universitatea Craiova!
0
Ioan Andone: „Pe ei îi văd în play-off. Nu mă așteptam la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
1
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
0
Michael Carrick, vești îngrijorătoare despre vedeta accidentată din noiembrie
0
Decizie de neînțeles a starului de 22 de ani » Și-a încheiat prematur împrumutul la Fenerbahce și va evolua în Rusia
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
„Exces de putere” la o primărie din Transilvania: o consilieră locală a ...
Libertatea
Iar ai ce ai cu Steaua, te-o batut cand era mic sau ce? Intr-adevar, exprimarea e nefericita, dar de aici sa ajungi (iar) la Steaua...?! Mai mai... Bravo, mândrelor, vă iubim!!!
Nu va e rusine sa puneti in titlu veriga slaba? Pai cine sunteti voi ma sa scrieti asa despre o campioana olimpica? Voi habar nu aveti ce inseamna sa fii sportiv de performanta si dati tot felul de apelative. Fata asta care a devenit campioana olimpica e veriga slaba, dar jucatori de la FCSB sunt diamante, briliante, superjucatori desi nu au castigat si nu vor castiga vreodata nu zic o medalie olimpica sau de campionat mondial european, sau macar CL dar nici macar un titlu de campion in Anglia, Spania, Germania sau Italia. Sa va fie rusine ca promovati non-valorile. Cate articole pe zi ati pus despre FCSB in ultimele 3 luni si cate articole ati pus despre delegatia Romaniei la Rio, despre efortul sportivilor de a ajunge acolo? Rusine!
Felicitări tuturor componentelor echipei ! Este prima bucurie ... Să sperăm că nu va fi singura !!!
Bravo fetelor, suntem mandri de voi!
Felicitari fetelor. Sunteti fantastice!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.