Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
Au publicat sumele: câți bani câștigă analiștii TV din emisiunile sportive
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Sportul olimpic a devenit o mafie a celor puternici din Occident! Nu este de mirare cand majoritatea sponsorilor Olimpiadei sunt americani sau occidentali! Cand ma gandesc ca saraca Andreea Raducanu a fost jefuita de propria-i glorie,ea fost luata medalia de aur pentru un simplu nurofen! Rusine WADA- faceti de rusine sportul mondial si sportivitatea! Nu mai zic ca au eliminat Rusia de la competitiile atletice de la Rio,fara dovezi imbatabile! Ce Rusine!
Lumea trebuia sa stie inainte de a fi sparte bazele de date! Americanii sunt hoti si smecheri!
Corect, iei o amfetamina, mai cunoscuta sub denumirea de "speed" si e ca si cum ai băut vreo 50 de espresso ... Sa spunem ca pt vreo 3-5 ore esti mai treaz decat ai fost vreodată :-)
Hai sa nu fim naivi, chiar mai crede cineva treaba cu nurofenul si fetita nevinovata strivita de un sistem nemilos? Sa fim seriosi.
Fratilor, nu va mai plangeti amarul pe aici referitor la cum am fost noi deposedati de medalii pt Nurofen etc...Nu uitati ca noi suntem Romania, iar ei SUA ori Rusia :) Nu ai cum sa emiti pretentii de egalitate in ochii celor ce conduc :) Ce naiba, ne-am prostit cu totii? :)
presedintele Agentiei Mondiale Anti-Doping, Sir Craig Reedie, cu sediul în Montréal, Canada, este chemat la ambasada SUA la ordine asa cum se procedeaza la Bucuresti cu Laura Codruța Kövesi, ministrul justitiei Pruna sau premierul Ciolos. Dictatura SUA este o mizerie.
Io-s se acord, insa mai tii minte pt ce au fost deposedate de medalii gimnastele noastre la Sidney? Era un banal medicament contra răcelii ... In ce le priveste pe ursoaice, si io iau prednison si am luat si hidrocodona. Primul e pt relaxarea mușchilor si a preveni blocări sau cârcei iar al doilea pain killer, ce-i drept unul foarte puternic. Se cheamă ca ma dopaj?! :-) Desigur nu, insa in sport se poate considera trișat faptul ca previi crampele musculare si nu mai simți durerea in timpul unui meci. Insa astea sunt frecții Doina fata de ce ia Serena de a ajuns sa arate asa ... Din păcate insa răul a fost facut, au furat practic pâinea de la gura altor fete care si-au aparat șansele corect. Pe ele cine le despăgubește?! Ca le retrag titlurile si medaliile ma lasa rece, sa le retragă premiile in bani!
E vorba de interese, nimic mai mult.
m-ai inteles gresit...am spus bravo lor, fiindca voe ca dreptatea sa fie impartita cu aceeasi masura fiecaruia...eu nu am spus ca nu s-au dopat rusii, sau ca sunt nevinovati, nici ei nu au spus asta...problema e ca ei nu sunt mai vinovati decat campionii mondiali sau olimpici, dar sfarsesc prin a fi eliminati in timp ce altii prin a fi aplaudati
Andreei Răducan a ramas fara medalia de aur pentru Nurofen. Rusinea America esti o ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.