JOCURILE OLIMPICE 2016  ·  PROGRAM

Programul de azi al românilor la Jocurile Olimpice și ce competiții se văd la TV

Articol de GSP - Publicat duminica, 21 august 2016 00:00

Albert Saritov și doi maratoniști sunt ultimii sportivi români care vor intra azi în competiție la Jocurile Olimpice de la Rio. De la ora 2:00 va avea loc Ceremonia de închidere.

Iată programul românilor de azi:

  • Lupte libere: Albert Saritov - 97 kg - calificări şi recalificări - ora 14:30 (finala, dacă se califică, la 20:25)
  • Atletism: Nicolae Soare - maraton - finală - ora 15:30
  • Atletism: Marius Ionescu - maraton - finală - ora 15:30
  • Ceremonia de inchidere: ora 2:00

Se vede azi la TV:

TVR 1

  • 11:00 Natație (d)
  • 16:30 Handbal (d)
  • 20:00 Handbal (d)
  • 21:45 Baschet (d)
  • 02:00 Ceremonia de închidere (d)

TVR 2

  • 15:30 Volei (d)
  • 17:30 Baschet (d)
  • 19:15 Volei (d)
  • 21:45 Baschet (d)

TVR 3

  • 14:30 Lupte / Maraton / Ritmică (d)
  • 18:30 Mountain bike (d)
  • 20:00 Box (d)

S-a mai scris astăzi despre JO 2016:

Totul despre Olimpiadă: rezultate + program complet + statistici --> rio2016.GSP.ro



O fată de 15 ani a fost dusă la marginea orașului pentru a întreține relații intime cu mai mulți bărbați. Incredibil ce i-au făcut Cătălin și Victor! „ca să facă treabă...„
Libertatea
Comentarii (3)
pekeler  •  21 August 2016, 16:29

S-a incheiat:americanul de 20 de ani l-a batut cu 7-0 pe cecenul naturalizat, asa ca adio 10 kg de aur,un Mercedes si un cal arab :))) In privinta medaliilor am ramas cu numarul de urgenta : 1 1 2 :)

pekeler  •  21 August 2016, 16:24
Postat de de_pe_tarnave pe 21 August 2016, 15:53

Tineti-ne la curent cu ora sfertului de finala de la lupte, ziaristi de 2 bani.

E deja 7-0 pt american

de_pe_tarnave  •  21 August 2016, 15:53

Tineti-ne la curent cu ora sfertului de finala de la lupte, ziaristi de 2 bani.

Vezi toate comentariile (3 )
Comentează
Agenda
Oră Competiție / Post TV
13:00 Tenis, WTA
Turneul din Roma
Digi 2
14:00 Fotbal, Bundesliga 2
Hannover 96 - Karlsruher
Digi 3
16:30 Fotbal, Bundesliga
Werder Bremen - Hertha Berlin
Digi 3, Telekom 3
17:00 Handbal F, Liga Campionilor
SCM Râmnicu Vâlcea - Odense
Digi 1, Telekom 1
17:00 Fotbal, La Liga
Villareal - Eibar
Digi 4
18:00 Fotbal, Ligue 1
Lens - Bordeaux
Digi 2, Telekom 2
18:45 Fotbal, Liga 1
Sepsi - Viitorul
Digi 1, Telekom 1, Look Plus
19:00 Fotbal, La Liga
Fiorentina - Torino
Digi 4
19:30 Fotbal, Bundesliga
Dortmund - Monchengladbach
Digi 3, Telekom 3
21:30 Fotbal, Liga 1
U Craiova - Voluntari
Digi 1, Telekom 1, Look Plus
21:45 Fotbal, Serie A
Verona - Roma
Digi 3, Telekom 3
22:00 Fotbal, La Liga
Celta Vigo - Valencia
Digi 4
Program TV complet

Liga 1