Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
1
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
2
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Tocmai am citit un articol acum cateva zile defapt unde nush care print saudit ia propus o oferta lui Putin. Fac o afacere cu gaze/petrol si rusia sa lase Siria in pace. A zis sauditul ca daca nu accepta, grupurile teroriste cecene sunt la mana lui. Tragic dar se pare ca incearca sa puna presiune pe putin acuma :))
GSP, sa-mibagpulainmortiivostri de scarbesinistre. bine ca ma cenzurati pe mine si pe xenofobo-antisemito-distrusul de yossOOg il lasati sa posteze mesaje rasiste, antisemite, xenofobe si tot ce e mai rau!!! SAMIBAGPULAINGURAVOASTRA DRAGI SUGACIGESEPISTI!
ca sa inteleaga si prostu de rand care e faza ...rusii au niste zone cu multi musulmani in caucazul de nord...cecenia ingusetia osetia de nord...si aia vor stat independent islamist ...aia fac atentatele astea
Dumnezeu sa-i ierte pe decedatii nevinovati!! Cecenii nu sunt normali, desi au trait si ei clipe de groaza si teroare, de ce nu-i omoara direct pe politicienii rusi care au luat decizii impotriva lor? De ce trebuie sa moara oameni nevinovati? Cetatenii Rusiei platesc pentru politica politicienilor rusi. Vedeti? Faptul ca Romania s-a implicat in Afganistan sau in alte locuri... Si noi putem fi o tinta!
Jocurile olimpice de la Soci au loc in 2014 nu in 2016! Modificati titlul!
mister Putin,nu mai esti zmeul care le rezolva pe toate acum??el atat stie,cum apare unul suspect,il executa sau in cel mai fericit caz,inchisoare pana moare..toate aceste atentate,sunt numai datorita regimului Putin.la rusi,este mai rau decat la noi in perioada comunismului.pacat ca trebuie sa moara atata lume nevinovata din cauza unui dictator nenorocit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.