Alte știri din fotbal
Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
0
Start în Hermannstadt - FCSB și Unirea Slobozia - UTA Arad » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
1
Temerile lui Alex Albu s-au adeverit! FCSB, formulă experimentală la Sibiu după acuzațiile ex-rapidistului: „Spuneau că ne retrogradează”
0
Surpriză de proporții! Pe cine a ales Gigi Becali antrenor la FCSB » „L-am pus acum o oră. A semnat băiatul pe 1 an”
0
Știri din fotbal internațional
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Renta viageră e câteva mii de lei lunar, nu e așa mare ca pensiile speciale ale judecătorilor.
Un gest de eleganță pe care nu toată iumea îl poate înțelege
Eu zic sa se dea medalii la toata lumea, ca la Olimpiada Internationala de Matematica.
astia tot o dadeau cu voinea sus si voinea jos,dar ana maria barbosu a terminat oficial pe 4. aia face reclamatie de pe locul 5,voinea aia. de cand a schimbat mizeria asta de politica sistemul si aia de la olimpiada priemsc pe viata renta viagera uriasa(pensiile speciale ale magistratilor sunt copii mici pe langa ce incaseaza aia de la olimpiada pe viata) lupt astia pe viata si pe moarte pentru o medlaie.
Toata lumea sa ia medalie, sa nu se supere nimeni.
Incet-incet incep sa ma cam enerveze oficialii de la gimnastica. Trebuie sa respecti si tu ca sa fii respectat, e aberant sa ceri medalie pentru Ana si denota ca nu cunosti regulile concursului. Pentru Sabrina da, tot respectul ca se fac eforturi, dar Ana nu a fost dezavantajata cu absolut nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.