Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Felicitari pentru cariera, poate acum va fi antrenor si va scoate un campion olimpic, gimnastica are nevoie de oameni ca el
Nevastă pe care o bătea.
Drăgulescu nu a furat locul nimănui, în ciuda vârstei s-a calificat acolo pe merit iar România nu are pe nimeni mai bun. La olimpiadă nu e ca la fotbal, să participi dacă te selecționează pe pile.
I-a luat nevasta tot ce avea și l-a lăsat golan, din cauza asta mai concurează la o vârstă așa înaintată, să mai facă un ban. Dar se pare că nu prea îi merge.
Lasă - te, tataie!
Important e sa participi, nu?
Făceau unii mișto p-aci de delegația Poloniei care din greșeală i-a adus la Tokyo pe unii care nici măcar nu se calificaseră. Cum ar veni, i-au adus degeaba. Dar eu zic că în delegația României, vreo trei sferturi sunt veniți degeaba, în frunte cu Drăgulescu ăsta.
A doua e inca in curs, dar Dragulescu era pe 9/9 dupa prima subdiviziune.
Sau ala era Urzica?
Dragulescu e baiatul ala care voia mai multi bani pentru medalii, nu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.