Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Ha,ha,ha!!! Nou contract cu CS Dinamo - ANUNT MAJOR! De mult n-am mai râs asa bine!
Lasati-l sa-si pastreze concentrarea. Tiriac junior n-a avut ce face si exact in ziua semifinalei a zis ca o sa i se dea o masina. AVEATI SUFICIENT TIMP DUPA CURSA DE DISEARA sa pozati in acei politicieni putrezi de bogati care "ofera" ceva. E surpriza, asta ca sa-l bulversati si mai tare.
Se vede că nu are viitor
MApN a trebuit sa cumpere sisteme Patriot ca sa le foloseasca Iohanis pe post de spaga pt o functie la NATO, d'aia nu a avut CSA bani pt Popovici.
Viitor nu știu dacă va avea ,dar în mod sigur are un trecut,doar la seniori dublu campion mondial ,de 5 campion european și acum campion olimpic ,fost recordman mondial la 100m , asta fără nici o universitate americana Ar putea sa se lase la 19 ani ,are toate titlurile posibile. Dar probabil are obiective mari și pt anii care vin,fără universitari americane probabil
În US merge doar dacă vrea să își facă studiile acolo, va găsi lejer o universitate care să îi dea bursă și tot ce trebuie. Acum face 20 de ani, deci ar fi perfect. Înotul nu este un sport din care să poți trăi, însă dacă ajungi la performantele si notorietatea lui David închei contracte de sponsorizare și reprezentare și te-ai “aranjat” pe viața. În București nu are unde merge în afară de Dinamo, ceilalți, inclusiv Steaua neavând bazin olimpic. Când era la Steaua trecea prin Ghencea de 2 ori pe an, el locuind pe Maior Coravu și făcând pregătirea la bazinul care era la doar 200m mai jos pe strada.
Poate ca acum foarte, foarte, foarte mulți ani ai fost stelist, nu știu! Ce știu însă absolut sigur e ca astăzi ești fcsbist!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sper să nu am dreptate, dar cred că doar David Popovici v-a mai putea lua o medalie pentru România la aceste jocuri olimpice. Nu avem cu cine, tot sportul românesc este la pământ. Oricum, nici David POpovici nu va lua tot aur, maxim un bronz.
Sunt stelist ...dar felicit conducerea lui Dinamo pentru managementul clubului in cazul lui David ! E ceva extraordinar ca un asemenea sportiv sa ramina in tara ! Cred ca ar merita un bazin de antrenament personal !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.