Alte știri din fotbal
Un arbitru și un membru CCA, chemați azi la Departamentul de Integritate de la FRF » Ce vizează acest dosar-șoc
0
Rapidul în Austria, Borza în ultima bancă la Năvodari! De ce n-a plecat în cantonament fundașul stânga al giuleștenilor
0
Știm programul primei etape din noul sezon de Superliga! Când debutează Craiova, FCSB și Dinamo
0
Șapte goluri în ultimul amical al campioanei Universitatea Craiova! S-au jucat 120 de minute
2
Știri din fotbal internațional
Olanda - Maroc, în „șaisprezecimile” Campionatului Mondial » Diop egalează
2
Germania, furată în prelungiri? Specialiștii se contrazic, marii rivali ai nemților le iau partea: „I-a păcălit pe toți!”
0
Președintele Paraguayului a decretat: „Sărbătoare națională, la naiba!”
0
Decizia luată de Julian Nagelsmann, imediat după eliminarea Germaniei de la Campionatul Mondial
1
Lifestyle
„Te deranjează asocierea cu fostul tău soţ?” » Fosta noră a lui Ion Țiriac a răspuns la întrebarea incomodă
0
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
21
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Un băiat de 12 ani poreclit „Vamă” controlează podul peste un canal din ...
Libertatea
Polistiren în loc de beton? Imaginile care arată cum au fost ridicate ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Nicușor Dan îl respinge pe Siegfried Mureșan. De ce ...
Libertatea
Ce faci copile? Plângi? :-))))
Încearcă să te exprimi normal în cuvinte și nu folosi alfabetul morse. :-)))))
Ia cu paine, iti dau tocana cata vrei.
Da, asa se numeste. Tu esti cel mai bun exemplu. Si ce e fain, e ca nu te lasi sa arati tuturor cat esti de p.
De ce vorbesti la plural, nerodule? 2 nerozi pe care i-am umilit de ii ustura = toata lumea? tu si logica, ce mai buna gluma :))
Eu pot invata in continuare, omul cat traieste, invata. Tu, in schimb, nu ai cum, nu ai cu ce. Stai linistit, lipsa de creier nu doare, nu ai cum sa simti cat esti de p. Dar semnale vei primi, in continuare, de la cei din jur. Partea nasoala e ca nici pe alea nu le poti procesa.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu poti invata de la toata lumea, nu doar de la mine. Ma tem doar ca nu te ajuta. Trebuie sa si pricepi ce citesti. A........ functional se numeste.
Cand citesc ce scrii si cum te chinui sa ne faci sa te intelegem, stiu de ce nu te baga nimeni in seama.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.