Alte știri din fotbal
Verdict din Generația de Aur: „Hagi ar trebui să controleze tot fotbalul românesc!” » Cum i-a schimbat destinul Mircea Lucescu
0
Gigi Becali nu e exclus de la negocierile cu CSA Steaua » Anunțul ministrului: „Eu mă uit la principii”
0
Un jucător din Generația de Aur a preferat să se uite la un alt meci în timpul partidei Slovacia – România: „Mi-e rușine”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
4
Știri din fotbal internațional
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Asa traieste el. Nu e niciun teatru.
Djokovici și Olimpiada 2 ( doua ) lucruri paralele ,O pata neagra pe un sport alb ! La 38 de ani vii și joci cu copii (tai ) sa mai arăți ce !? Cât de penibil !? Rămânem cu un gust amar !
Teatru ieftin a fost in 2012 - 2013 facut de Olguta Vasilescusi apoi de Mircea Sandu
Ce a fost mereu: nimic !
A stabilit ce era de fapt știut de toată lumea.. cel mai mare tenismen din istorie..bravooo lui și celor care l au ajutat în carieră.. restul e de asemeni istorie.. ce ne interesează ce zice mojicul de CTP..
Câte articole mai băgați cu aurul lui Djokovič. Aveți mai multe articole scrise pe topic-ul ăsta decât despre performanța băietilor ălora care au luat aurul la canotaj. Să vă fie rușine! Scrieți despre asta mai abitir decât despre sportivii români. Credeți că dacă era situația inversă scriau sârbii nenumărate articole despre performanța unui sportiv român? Ei bine nu pt că la cât de aroganți și înfumurați sunt, plus că din *** nu ne scot, ar fi scris poate câteva rânduri și cam asta era tot. În schimb comportamentul de lacheu tipic românesc duce la anomalii de genul încât să scriem nenumărate articole despre un sportiv din altă țară. Cu mult mai multe decât despre sportivii noştri. A.berant...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Felicitari Djoko! Dar, prea mult teatru!:))
Bravo Nole !
Stau și mă întreb ce o fii in capul lui Cristian Tudor Popescu acum? Veșnicul copil de mingii !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.