Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Nici pe scara lui de bloc nu e in primii 3 :))
Nu v-ați putut abține sa nu scrieți în articol, ca nota de final, încă odată, cât câștigă medaliata noastră. După care mai vin și 6-7 haiteri să-și dea cu părerea. Adevărat ca este ban public, adevărat ca voi trebuie sa informați ... dar chiar așa sa insisti ca prostu' ???
Da normal ! Eu trag pe basculă de dimineața până seara pe 22 milioane plus bonuri de masă . De 3 ani olătesc ratele pentru telefon Aifone.Si asta se plănge !
tu cine esti? esti in lumea ta in primii 3 din lume?
daca ar afla cat castiga neica nimeni Rares Enceanu, ( al 67230 ca valoare din lume ( asa spune tranfermakt ) s-ar enerva si mai tare
Cam obraznicamedaliata. Esteplatita din banul public si in consecinta cetateanul trebuie sa fie imformat.
Doamna Brânză , nu te suport ! Esti needucată și frustrată . Trebuia sa vii cu aur , dacă tot aștepți rentă viageră.
Lasa ca are statul milioane de euro anual pentru echipa lui Talpan
Chiar nimeni nu vede ca statul nu doar ca nu investeste in sport, dar pune piedici celor care vor sa investeasca in sport?! Chiar nimeni nu pricepe ca tara e guvernata din exterior si interesele poporului nu mai sunt reprezentate de nimeni? E plin de lupi in blana de oaie, in administratie, in presa, care saboteaza Romania si romanii fara nici o remuscare in schimbul a 30 de arginti.
"Nu înțeleg grija omului de rând, cât câștigă sportivii pentru medalii.". D-na Branza, omul de rand iti plateste pentru medalii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.