Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
0
Daniel Pancu, săgeți și indicii despre următoarea lui destinație: „Nu doar Rapid mă vrea. Sunt și echipe din străinătate, campionate bune”
3
Știri din fotbal internațional
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Exact, chestia este ca ei sunt mai comunusti si fanatici decat oricare altii. Aia din Coreea de Nord sunt la gradinita!
A făcut georgevwashington așa ceva?... imposibil... na un laic
Merge și la tenis de câmp și ciclism... da musai cu sppisti
Iote na!! Daca a scris Washington Post ceva, trebuie si noi sa ne aliniem?? A fost condamnat in tara lui sau international? Nu. Deci poti sa pui portretul lui unde vrei.
Astia nu stiu ce sa le mai faca chinezilor !! S-au speriat de dezvoltarea lor economica, iar acum se iau si de sportivi, nu cumva sa-i depaseasca pe americani, sau pe occidentali !! Dupa ce i-au tot controlat pentru eventuale dopaje, dar nu au gasit nimic, au ajuns sa se lege de niste minuscule insigne !! Apropo….americanii l-au avut pe George Washington, parintele natiunii americane, care a exploatat sclavi negri si a omorat indieni, dar nu i-a impiedicat nimeni sa-i puna figura pe bancnotele americane !! Hai sa fim seriosi !!
Da dar numai la proba de ski ;))
Bine ca nu au urcat pe podium cu COVIDUL!
Cine sunt cei oprimați?... cumva FC Fcsbistii?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu dulapul merge sigur
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.