Alte știri din fotbal
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi la națională: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui! El a rupt prea mult gura târgului?”
0
Gabi Tamaș, prima reacție după revenirea în fotbal: „Am văzut o academie care prosperă”
0
„Din tată-n fiu” la Craiova, cifre impresionante! Proiectul prin care aproape 50.000 de elevi au susținut noua campioană
0
Se schimbă pentru a doua oară data Supercupei României
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, investigată pentru spălare de bani
0
Data la care Sevilla și Marius Marin vor începe discuțiile pentru semnarea contractului
0
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
mda, Musk e extraordinar la marketing si un deschizator de drumuri precum si Jobs a fost la Apple. Altfel performantele Cybertruck trebuie luate ca promisiuni si nu neaparat ca fiind deja posibile. In primul rand acceleratia rapida la 100km/h nu e mare realizare stiut fiind ca motoarele electrice sunt mult mai reactive decat cele pe combustie. Trebuie doar sa pui motorul corespunzator la greutatea masinii. Autonomia de 500 de mile (aprox 800 km) este inca SF. Adica la modelele mici are autonomie maxima de 400 de mile iar la camioneta asta de peste 10 mai grea zice ca asigura autonomie de 500 de mile...mai e de lucru pana sa asigure asa ceva. Oricum modelul asta e anuntat de Musk ca va intra in productie in 2022 respectiv mai e de lucru la el. Iar promisiunile lui Musk nu sunt tocmai credibile, intotdeauna a depasit termenele promise cu cel putin un an. La fel si pretul de pornire de 39000 dolari; pai "Tesla saracului" pleaca de la pretul asta, cum naiba sa fie acelasi pret la o camioneta cu autonomie mai mare si care se mai vrea si indestructibila? Or scadea preturile pana va incepe el fabricarea dar nici chiar asa.
Daca-i tragi o vopsea de camuflaj. poti s-o trimiti in Afganistan.
incredibil de urata dar masinile electrice sunt viitorul.
o sa fie de succes
Nații de prădători!
Si-au batut joc de el, i-au furat munca, azi se folosesc de numele sau, sper ca istoria sa-i reabiliteze imaginea la un moment dat.
Bataie de joc, si fiimea deseneaza mai frumos o masina. Iar faza cu geamurile...maxim de penibila
Se răsucește Tesla în mormânt văzând cum îi terfelesc numele! Puteau să-i spună Ketchup, nu Tesla! Ar fi sunat a mare realizare americană pe lumea asta!:))
E urata cu spume!
Ridicol....asta chiar se crede vreun Mesia pe lumea asta nenorocita!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.