Alte știri din fotbal
„Bomber vero” » Viitorul „nouar” al naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
0
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
4
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Știri din fotbal internațional
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Mircea Lucescu și-a luat adio de la națională, de pe patul de spital. ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
sigur se grabea, multi soferi de titsunt presati de sefi sa ajunga la timp. Oricum ar fi, tot inconstienta este. Dar intrebarea e alta, mai facem si noi autostrazi ? ca la studii de fezabilitate suntem campioni olimpici .
Bine hastagistule...
***. Politia e pielea.... Idiotul asta o sa omoare oameni nevinovati, trebuie luat permisul pe viata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tocmai ce a fost identificat individul cu tirul. Are 30 de ani. A primit amenda 580 lei si permisul suspendat pentru 30 de zile. Deci se poate. Cum *** unui pot lua in considerare aceste imagini si altii nu. Si totusi a scapat ieftin nenorocitul asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar tu esti prost. Ti-am citit toate comentariile.... de ***. Cum nu avea ce sa-i faca politia???? Esti prost? Depasire pe linie continua, depasire in curba fara vizibilitate, depasire prin dreapta scoarului (oare de ce era ala pus acolo?), depasire cand venea masina din contrasens (se vede pe final cum o masina este trasa in sant ca sa-l evite si dupa ea vine alta). Cat de inconstienti sunteti sa spuneti ca nu existe motive sa-i anuleze permisul si sa-l incadreze la tentativa de omor in forma continuata???? Acesti indivizi trebuiesc eliminati de pe drumurile publice. *** de la Politie sa citeasca mai bine legea. Au nevoie de aparatura omologata pentru stabilirea vitezei, nu pentru identificarea infractorilor care incalca in mod flagrant legea si bunul simt. Orice proba video se poate folosi in astfel de cazuri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar pe cei care merg cu 50km /h in afara localității cine îi amendează?Nu ar trebui Poliția?!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ești fecesebist?
Tu ai carnet? Cum adica in baza carei legi? In primul rand este linie continua si nu ai voie sa depasesti, ca vine sau nu vine vreo masina din sens opus. Este infractiune!
Probabil conduci la fel ca inconstientul ala, gresesc?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.