Alte știri din fotbal
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
La 28 de ani așteaptă prima convocare la națională: „Încă visez la asta”
0
Răstunare de situație! Erau la un pas la plecare de la CFR Cluj, dar Șumudică i-a salvat
0
Bogdan Andone, nemulțumit de situația de la Argeș: „I-am spus mereu lui Dani Coman”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Carragher: „Cea mai proastă campanie de transferuri din istoria Premier League”
0
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
9
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
nu-mi vine sa cred! imi dau seama ce valoarea au avut cele care s-au clasat mai jos. acolo au existat doua echipe, restul amatoare.
Bravo fetelor. Stiu ca le-o fost greu dar asa satisfactia este mai mare cind medaliile sunt muncite cu multa sudoare.
Bravo fetelor...poate sportul acesta este cel mai dificil si fiecare greseala este usor de sesizat...inca o data ne-ati facut mandrii ! Multumim fetelor! va apreciem pentru tot efortul depus
FELICITARI si va multumim fetelor pentru uriasa satisfactia pe care ne-ati adus-o si prin care ati demonstrat ca valoarea voastra si a gimnasticii romanesti, in ciuda celor mai pesimiste pareri, nu a murit, ea exista si ca dovada, aceasta frumoasa medalie
..am fost cenzurat. Inlocuieste oameni cu f.raieri. Altfel, mao pune mana pe o carte sa vezi cum se construieste o cariera sportiva. Iti recomand "Nadia" de Ioan Chirila.Probabil tu esti ca Gazeta care au pornit un razboi impotriva gimnasticii acum cativa ani, iar azi se mira ca am ajuns pe locul 3.Ca probabil Phelpls a luat 11 titluri olimpice prin Bamboo. Sau Tolontan a invatat pentru facultate facand sacrificii.
MII DE MULTUMIRI FETELOR!!! PENTRU MINE SUNTETI DE AUR!!! NE FACETI FERICITI DE 30 DE ANI LA CATE MEDALII ATI CASTIGAT!!!
Cum e domnule Cristian Tudor Popescu sa ne batem la bronz? Acum va place? Ati reusit sa-l convingeti pe Belu si Bitang sa renunte si am ajuns acum in situatia sa ne rugam pentru bronz. Felicitari!
Maia, ma scuzi, dar esti blonda rau Din dilema asta nu poti iesi. Am zis!
felicitari! multumim!
bravoo fetelor! va iubim! HAI ROMANIA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.