Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
INCREDIBIL....PENTRU VOI E MAI IMPORTANT MIZERIA DIN FORBALUL NOSTRU, DECAT ACEASTA URIASA PERFORMANTA RUSINE GSP. BRAVO ALINA...SUNTEM MANDRII CA SUNTEM ROMANI...SUNTEM MANDRI DE TINE
Fantastic! Aur in prima zi!!! Bravo Alina, HAI ROMANIA!!!
CARNATZILOR, LASATZI MIZERIA DE FOTBAL DE CARE VA OCUPATZI CU AMATORISM SI PUNETZI ACEASTA FATA PE PRIMA PAGINA ZILE DE AICI INAINTE !!! ASTA E PERFORMANTZA, NU CFR CLUJ SAU BECALI, BORCEA SAU COPOSELU. FELICITARI ALINA, SUNTEM MANDRI DE TINE !!!
bv! felicitari! este reconfortant sa vezi k exista si romani kre isi munca in serios... si la ce nivel. bravo...sunt mandru si bucuros totodata. multumesc.
Bravo Piti, Bravo Florin....Hai Clujul! DB_Cluj
frumos aur adus de o frumoasa
RESPECT!
Felicitari!!!MANDRU CA SUNT ROMAN
felicitari
Puneti asta pe prima pagina. Fotbalul ar tbrebui pus pe planul doi azi. O victorie fabuloasa in semifinala impotriva unui monstru al judo-ului si o finala de mare clasa. Felicitari Alina! O medalie pe care o meriti pe deplin!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.