Alte știri din fotbal
Radu Naum a răbufnit în direct: „Deranjant. Noi, proștii, dăm bani. An de an e aceeași șaradă”
0
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
La 28 de ani așteaptă prima convocare la națională: „Încă visez la asta”
0
Răstunare de situație! Erau la un pas la plecare de la CFR Cluj, dar Șumudică i-a salvat
0
Știri din fotbal internațional
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Carragher: „Cea mai proastă campanie de transferuri din istoria Premier League”
0
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
9
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
esti in inimile noastre, ana,chiar nu mai conteaza rezultatul finalei,felicitariiiiiiiiiiii
ITI TINEM PUMNII ANA MARIA!O SA VEZI CA O SA AI AURUL,O MERITI!DUMNEZEU E CU TINE!SUCCESSSSS
Bafta fetita... Arata ca poti... Mai ales acum in penuria asta de medalii pentru Romania... Veti fi primite ca niste regine acasa... Bafta !
"Multumesc" Gazetei pentru mesajele pe care mi le-au cenzurat de doua ori in momentul in care i-am facut papa_gali,asta da libertate de exprimare,nu faceti doi bani voi presa din romania.
Acum sa va vedem la fapte! Nemtoaica nu-i vreo papa-lapte Dar daca-i veti branzi finalul Ai nostri sar cu cascavalul
Felicitari si bafta in finala! Iti tinem pumnii!
Felicitari ANA esti cea mai mare!!!!!Bravooooooooooooo ,pt mine aproape ca nu mai conteaza finala, deja ai aurul olimpic!!!
..............DOAMNE AJUTA..........
Voi nu intelegeti de ce il vedeti doar pe Jiji & CO pe prima pagina? Ei au investit bani drepturile de televizare ale Ligii I. Plus ca Galata vs Steaua tot Antena 1 il va transmite. Romani suntem, dar cu de va asteptati ca ei sa puna in prim plan ceva in care nu au investit nimic?
ai fost fantastica. poate o sa castigi aurul olimpic sa ne faci in necaz.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.