Alte știri din fotbal
Petrolul, victorie la scor în cantonamentul din Polonia
0
Ilie Drăgan a recuzat și al doilea arbitru propus de TAS, pentru procesul cu Răzvan Burleanu
0
Scor de maidan în amicalul Rapid - CS Afumați
0
Noul atacant de 1,5 milioane € din Superliga a lucrat cu Boloni » Antrenorul dezvăluie de ce nu l-a folosit prea des
4
Știri din fotbal internațional
Sindromul Certeze lângă Vancouver » Ne-am trezit cazați într-o vilă colosală la Mondial: cum păcălesc canadienii statul
0
Și-a prezentat scuzele pentru gafa care a „ucis” Uruguayul: „Nu am suferit niciodată atât de mult din cauza fotbalului”
0
Spania a pierdut doi fotbaliști de atac
0
Trebuie să vedeți aceste imagini! » Petrecere nebună în vestiarul Capului Verde: trabucuri, dans și „1%”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Cind a fost domnul Belu ati stiut sa-l improscati cu noroi din toate partile,uitind de cite ori ne-a facut mindri ca sintem romani.Uitati ca acest "virus" pe nume tariceanu a taiat bugetul sportului in anul olimpic spunind ca sportul nu este o prioritate in Romania.Daca sportul,acest fenomen minunat care mai tot timpul ne-a adus satisfactii nu este prioritar,atunci nu ne ne mai putem numi romani cu adevarat.
bai tov ionutz - agramatule care esti: "va intoarceti" se scrie legat; "ma intrebati" se scrie iar legat.
ionutze, tine pentru tine ce vrei, nu mai vorbi in numele "tarii", n-ai invatat inca sa vb in numele tau si atat? eu nu-i vreau inapoi pe belu si pe bitang. hai sa asteptam pana maiine, ok?
Domnule Belu si doamne Bitang va rog atat eu cat si o tara intreaga sa va intoarce-ti in sala de gimnastica si sa atingeti cee ce stiti mai bine: perfectiunea... Domnule Forminte cum poti trimite la olimpiada si mai ales atunci cand dai peste china si sua,, cu niste exercitii care sunt sub exercitiile acestor tari..... Cand ai nota de pelcare mare chiar dak gresesti si nota finala va fi mai mare decat la un exercitiu cu o nota de plecare mica si ca mici greseli,,,,
atunci cand au gresit rusoaicele de exemplu,,mai ales rusoaica Ana Pavlova cu un exercitiu dezastruos la barna ,, a luat o nota foarte foarte mare,,,,, ciudat este faptul ca nota de plecare nu a fost asa de mare din cate stiu io,,, s-au ma insel,,,?,,,,,, peste China nu cred ca vom trece ,, sua are o echipa prea buna dar peste rusia eu zic ca suntem mai valorosi,,,,,, succes romania,,, succes fetelor,, va tinem pumnii
Eu am incredere in gimnastele noastre, sunt sigur ca vor lua o meldaie,,, probabil ma intreba-ti de ce sunt asa de sigur?,.,,, sa va raspund.......Nu stiu cat de bine ati urmarit preliminariile dar eu unul am observat un lucru. Am fost prima echipa care s-a concura pentru medalii cu China in prima faza ,,, arbitrele ne-au depuncatat pana si netinerea degetului mic de la piciorul stang corect,,, ne-au dat note mici
Eu inteleg ca mandria de a fi roman a devenit o utopie pt multi dar in gimnastica inca mai suntem Romania, avem un blazon de respectat. Ce se intampla acum este pur si simplu rusinos.
unde esti tu BELU ?????
da, este posobil sa nu luam nici o medalie la gimnastica, vom ciupi cate putin cand gresesc altele. dupa noul cod de punctaj,caderile de pe aparat vor fi mai depunctate decat in actualul cod de punctaj. iar noi sa nu ratam , asta va veni in ajutorul nostru pentru ca nu avem exercitii cu note de plecare mari.
stelistule tu sa-ti vezi de oile tale si altii care posteaza doar sa se afle in treaba,sau nu au habar de gimnastica,cititi ce a scris ANCA si luati-o ca fiind punctul pe i.Alte discutii contradictorii cu cine e mai bun si cine nu,nu isi au rostul.Defapt loviturile voastre ar trebui sa se indrepte in cu totul alta directie,dar voi sinteti prea incuiati la minte si nu intelegeti nimic din ce se intimpla in rusinea asta de tara in toate domeniile!(indiferent ca este vorba de sport,cultura,traditie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.