Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Oțelul » Schimbare de lider și rezultat bun și pentru FCSB
7
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele de start
8
Știm arbitrul delegat de Kyros Vassaras la Dinamo - Universitatea Craiova!
0
Ioan Andone: „Pe ei îi văd în play-off. Nu mă așteptam la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
1
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
0
Michael Carrick, vești îngrijorătoare despre vedeta accidentată din noiembrie
0
Decizie de neînțeles a starului de 22 de ani » Și-a încheiat prematur împrumutul la Fenerbahce și va evolua în Rusia
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
„Exces de putere” la o primărie din Transilvania: o consilieră locală a ...
Libertatea
Bravo Fetelor! Tineti-o tot asa...Sa adunam cat mai multe medali! HAI ROMANIA!
BRAVO FETELOR SI MII DE FELICITARI VA TRANSMIT ROMANII CARE V-AU URMARIT VICTORIA MERITATA DIN FLORIDA. MARE CADOU NE-ATI OFERIT SA ASCULTAM IMNUL SI SA VEDEM STEAGUL ROMANIEI ACOLO UNDE SE CUVINE.SPER SA FITI RASPLATITE ASA CUM SE CUVINE UNUI CAMPION MONDIAL PENTRU ANII DE MUNCA SI NOPTILE NEDORMITE PRIN CARE A-TI TRECUT. MULTA BAFTA MAINE FETELOR 8+1 INCAODATA FELICITARI !!!
Felicitari, sunteti niste monumente ! Bafta maine la 8+1.......
Felicitari fetelor!Dupa aceste reusite ele ar trebui tratate ca atare!!!!!Fotbalul ce satisfactii ne-a adus?Ei sunt mereu in centrul atentiei si adevaratele valori, ca si aceste fete,nu sint pe primele pagini ale ziarelor. Trebuie facute materiale mari, nu stiri de 500 de semne doar atunci cand sunt marile competitii. Oamenii trebuie sa stie mai multe lucruri despre aceste campioane!!!Bafta fetelor!!!!
felicitari FETELOR si celor de la FANATIK.... FETELE SUNT IN PRIM PLAN PE SITEUL LOR
sunteti la fel de nesimtiti ca si ziarul concurent! bagati pseudo-stiri din fotbal in prim-plan si exilati o stire despre o medalie de aur intr-un colt stingher. sunteti o rusine, o mizerie de ziar
hai romania!!! bravo fetelor!!!
Felicitari fetelor !!! sunteti senzationale !!! BAFTA multa maine la 8+1 !!!!
BRAVOOOOOO!!!!!!!
Fetelor dragelor sunt mandru ca sunt national cu voi sunt mandru ca astazi am putut sa ma bucur alaturi de voi de medalia cucerita .Va asteptam cu drag ,paine si sare acasa.Inca odata FELICITARI!.Bravo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.