Alte știri din fotbal
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
1
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
4
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
2
Știri din fotbal internațional
Ce au titrat cele mai importante ziare din Franța și Spania, după semifinala de la Campionatul Mondial
0
Regele Felipe l-a sunat pe selecționer: „Acum, finala!” » Dani Olmo: „E aproape...”
0
Universitatea Craiova - Vitebsk » Oltenii sunt cu un pas în turul 2 al UCL! Echipele probabile
0
De la Fuente îi răspunde lui Deschamps și spune pe cine vrea în finala Mondialului: „Toți căutăm scuze”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
sa-si dea demisia tadici si sa vina un antrenor maghiar. se pare ca ei se pricep mai bine la ecest sport. poate el o sa faca o echipa din fetele noastre talentate.
continuare.... si incepe sa fie si la fete. si e pacat! e timpul schimbului de generatie! nu spun ca sunteti expirati doamne fereste, dar a sosit momentul sa dati sansa si altora. s-ar putea sa fie spre mai binele handbalului romanesc!
Ce e aia GSPTV, am cautat peste tot, am intrebat vecinii, nimic. Rog ajutor
Atata apatie la Bese, Galca, Meirosu, Lecusanu... talent cu caru, realizari 0 (ZERO) Amariei a prins o zi mizerabila, la fel Hutupan. Neagu e neexperimentata, pe Elisei n-o joaca deloc. Maier a fost echipa Romaniei... prea putin... Ne-a batut Ungaria, nasii nostrii, care luasera 9 si 11 goluri in ultimele meciuri din grupa si tot au avut un moral mai bun ca al nostru. NU MA MAI UIT LA HANDBAL! Nu stim sa jucam meciurile cu miza, ne kkm pe noi! Trebuie psiholog la echipa, Tadici numai asta nu e..
domnu gatu, mai ia si matale o pauza! ajungi precum lenin, zau asa. si eu sunt dezamagit dar nu de fete. atat au putu acum, in acest moment. sa speram ca pe viitor vor putea mai mult insa intr-un cu totul al climat. oi fi talica baiat simpatic, vorbaret, pe placul tuturor, un fost handbalist stralucit in fata caruia imi scot palaria si ma pun in genunchi, insa gata, ajunge. poate e nevoie si de cineva care sa se ocupe de infrastructura, de o reorganizare a handbalului pt ca la baieti e varza.
Teama de victorie, mentalitate de looser, noi romanii nu avem o mentalitate de invingatori, ne multumim cu putin si suntem fricosi. Adevarul e dureros dar trebuie spus. E o chestie ancestrala, vine din istoria acestui popor, am fost buni doar sa ne sapam unii pe altii, sa ne omoram intre noi si sa facem temenele inaintea altora puternici...
Tadici trebuia sa te dezamageasca nu fetele.Ele au facut ce au putut saracutele.Hai sa le aplaudam pe el si sa-l spanzuram pe un antrenor care crede ca poate face totul fara a-i asculta pe altii.Parerea mea.
bai nea caisa de antrenor, mai lasa ne
Dar de Tadici ce parere aveti? Ce antrenor e asta , ca la finalul unui meci cu Norvegia in care fetele nu s-au sincronizat bine si au ratat girla, tu sa spui ca arbitajul e de vina? Si ele la fel? Nu a fost si vremea proasta, poluare, ceata ? 2. Dnul antrenor nu studiaza jocul adversarelor inaintea meciurilor? Nu stia ca norvegiencele se apara bine la centru si sunt descoperite pe extreme? Ca la final sa auzim eterna mioritza.Jalnic.Lameciul de azi nici nu m-am
Domnia ta, domnule Gatu, fost mare jucator, nu crezi ca ne-ai dezamagit in functia pe care o ai? Nu crezi ca ai partea ta de vina? Daca ai onoare, da-ti demisia
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.