Alte știri din fotbal
Cine conduce clasamentul spectatorilor în Superligă: aproape de o performanță cu care se lăuda doar FCSB!
0
Fostul campion cu FCSB se RETRAGE din cariera de fotbalist! A îmbrăcat de 30 de ori tricoul naționalei + și-a ales deja viitorul job
0
Rapid, comunicat oficial cu privire la Constantin Gâlcă
4
Se pregătește să revină la Rapid: „A făcut meciuri extraordinare. Va juca”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Inter se înclină în fața lui Chivu: „Mereu am avut încredere în el. E un lider care-și urmează drumul”
0
În cărți să o preia pe Bournemouth, după despărțirea de Iraola
0
Van Dijk spune că Liverpool a meritat să fie eliminată de PSG
0
Barcelona a făcut astăzi reclamație la UEFA: „O rușine!” » Ce solicită Joan Laporta
10
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Trebuie sa ne bucuruam la fel si pentru bronz.Felicitari fetelor noastre!!!!!
Ieri le-am felicitat pe fetele noastre de aur de la doua rame. Astazi trebuie sa fiu obiectiv si sa spun ca fetele noastre au fost practic umilite. Dezamagirea e foarte mare si sper ca la intoarcere sa fie luate masuri si greutati pentru ca peste 4 ani sa revenim acolo unde ne este locul.
Bravo fetelor! In conditiile in care v-a fost confiscat Snagovul de catre taranii imbogatiti din furt si frauda, numai eu personal cunosc vreo 4, sunteti de admirat. Cand va antrenati, luati cu voi oua si rosii, iar cand mucosii aia vor mai trece facand valuri si incercand sa va rastoarne, ARUNCATI IN EI... NU-I MAI LASATI NEPEDEPSITI. BAFTA IN CONTINUARE SI MULTE SUCCESE!
Felicitari pentru medalie! Desi am un mare regret ca nu am reusit sa luam aurul, merita apreciate fetele pentru munca lor. Bravo!
bravo fetelor. un bronz este fantastic. cand o sa avem conditii adevarate de pregatire atunci sa speram la mai mult. cate milioane de dolari s-au investit in sport si cate in parlamentari? nu mai investiti bani in parlament si senat si investiti in sport.
Pt toti pustanii frustrati care au net si isi dau cu parerea:Voi ati vazut in ce conditii se antreneaza fetele astea?Informati-va si pe urma o sa va ganditi ca si faptul ca exista echipa de canotaj in romania e o mare realizare;Sa va fie rusine.Daca fetele astea ar fi luat aurul acum erati cei mai mari patrioti...
BVVV fetelor, chiar daca am pornit ca favoriti, si aceasta este o mare realizare pt ca nu toti stiu cat ati muncit si ince conditii fata de cele ale adversarelor. FELICITARI!!!!! HAI ROMANIA
cum mama dracu nu am reusit mai mult? Repet...am pierdut 10000 de euro pe infrangerea lor si imi vine sa le strang de gat. De ce sa concurez eu?Eu ma uit...eu sunt bun la altceva...numai noi putem sa pierdem pe final...,ca si la inot,la handbal...etc
@razvan, cand pleci ca principalul favorit la medalia de aur, si u iei bronzul, e o dezamagire foarte mare. Nimeni nu se supara dak la maraton nu luam nimic, dar asa.
toate babele participa la 8+1 ca tineretul nu are loc de voi iesiti la pensie lotul trebue intinerit ceau
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.